Finská SMS Půjčka - Krok Po Kroku

Zaslání žádosti

jako první je potřeba poslat požadavek o poskytnutí financí. Ten se zasílá pomocí SMS zprávy. Cena záleží dle cen vašeho mobilního operátora. Po odeslání následuje další krok – prověření vaší žádosti poskytovatelem.

Prověření poskytovatelem

Pro poskytnutí je potřeba splnit několik základních podmínek. Jedná se o věk, zaměstnání, čistý trestní rejstřík a prověření registru dlužníků. Pokud se nikde nevyskytne žádný problém, nic nebrání v poskytnutí peněz.

Zaslání financí

Způsob zaslání záleží na předchozích sms půjčkách. Pokud jste již jednou žádali, byli jste schváleni a následně peníze bez problémů splatili, máte možnost peníze obdržet přímo na bankovní účet. Pokud žádáte poprvé, budou vám peníze poskytnuty pomocí poštovní poukázky. Následně začíná bežet patnáctidenní termín, pro splacení.

Splacení sms půjčky a poplatku

Do patnácti dnů od poskytnutí peněz je potřeba finance zaslat zpět na účet poskytovatele a to včetně poplatku za poskytnutí financí.

Nezapoměňte včas splatit

Je velmi důležité nezapomenout poslat půjčené peníze zpět. Pokud na to zapomenete nebo se opozdíte, začne se vám za každý započatý nesplacený týden účtovat zpravidla 10% z poskytnuté částky navíc. Zároveň tato skutečnost bude bránit v poskytnutí další sms půjčky.

Možnosti půjčky

Finská SMS Půjčka - Krok Po Kroku Kontakt a Podmínky
Půjčky, úvěry, hypotéky, finance.