Co si s sebou vzít do banky a s čím počítat

Záleží kam půjdete

Co si s sebou vzít, záleží na zvolené instituci (poskytovateli). Pokud jste si vybrali malou soukromou firmu nebo podnikatele, bude mít jiné požadavky na to, co bude potřebovat. Nebankovní instituce lidé volí v případě, že potřebují půjčku bez registru ihned - nejsou zde kontrolováni v seznamu dlužníků a získání hotovosti je rychlejší. Stejně tak velké banky nebo pojišťovny

Základní vybavení

Základní vybavení, aneb co si s sebou vzít a co budu potřebovat. První věcí jsou doklady osobní totožnosti. Obvykle jsou vyžadovány dva a to i v případě, že jste již klientem. Klasicky si s sebou můžeme vzít občanský průkaz a cestovní pas, případně řiddičský průkaz.

Půjčky a úvěry bez registru

Další věcí, kterou bohužel již neovlivníme, ale proběhne je takzvané prověření v bankovním registru. Při zřizování úvěru si banka kontroluje zákazníky v jejich sysému. Do tohoto registru, se můžete dostat velmi jednoduše. Stačí jedna spožděna splátka předchozí půjčky, nebo jiná drobná komplikace a budete označeni za nespolehlivého klienta. V tomto případě vám již nebude tyto služby poskytovány.

Další požadavky banky

Popsat přesně, co bude banka požadovat není možné. všeobecně rozšířeným základem jsou dva doklady totožnosti. Další upřesňující informace se podávají na pobočkách nebo na internetu.

Možnosti půjčky

Co si s sebou vzít do banky a s čím počítat Kontakt a Podmínky
Půjčky, úvěry, hypotéky, finance.