Půjčka Přes SMS

Jednou z novinek na českém trhu v získání půjčky je takzvaná SMS půjčka. Nejenže dostanete půjčku ještě dnes, ale při hladkém průběhu i do 15 minut. Nejedná se o půjčení peněz v klasickém rozsahu, ale spíše o rychlou finanční pomoc.

Jak to funguje

Nejdříve si z nabízených poskytovatelů vyberete toho nejvhodnějšího. Tomu posléze pošlete v SMS zprávě všechny požadované informace (zpravidla jméno, výši částky, číslo bankovního účtu). Poté co poskytovatel půjčky obdrží vaší SMS zprávu, rozhodne se o poskytnutí. Pokud budete schváleni, dorazí na váš bankovní účet požadované peníze.

Výhody SMS půjčky

Při podání žádosti nejste prověřováni v bankovním registru dlužníků – půjčka bez registru. Vše zařizujete z pohodlí vašeho domova, pouze zasláním SMS zprávy, nemusíte s nikým jednat. V případě schválení máte peníze k dispozici do 15 minut na svém bankovním účtě – opravdu půjčka ještě dnes.

Kolik se půjčuje pomocí SMS

Jedinou nevýhodou SMS půjčky může být maximální poskytnutá částka. Ta se pohybuje maximálně v pár tisících – 3 až 4 tisíce. Je to dáno tím, že tato služba slouží spíše před výplatou, kdy mohou přijít nepředvídané výdaje a chybí vám právě pár tisíc. Pokud ovšem budete využívat pravidelně služeb stejného poskytovatele, po pár transakcích se vám automaticky zvyšuje maximální částka, na kterou lze u půjčky ještě dnes dosáhnout.

Pozor na včasné splacení

Stejně jako je SMS půjčka vyjímečná maximální poskytnutelnou částkou, stejně je vyjímečná v době splatnosti. U většiny poskytovatelů je nutno peníze včetně úroku poslat zpět do 15 dnů.

Možnosti půjčky

Půjčka Přes SMS Kontakt a Podmínky
Půjčky, úvěry, hypotéky, finance.