Na co si dát pozor při vybírání úvěru nebo půjčky

Podvádí se všude

Jak jsme si v poslední době již zvyknuli, tak se podvádí v každém oboru. A není žádný důvod, proč by tomu mělo být jinak i ve finančním sektoru a ekonomice. Proto si dávejte veliký pozor. V bankovnictví, půjčkách a úvěrech se pohybují přímo peníze, takže je to pro podvodníka dvakrát tak zajímavé. Velmi lákavě může znít například Půjčky bez registru ihned - a nový podvedený klient je chycen do pasti.

Na co si dát pozor?

Podovody jsou vidět již na první pohled. Vždy je to nějaká lákavá nabídka. Vždy se nabízí něco naprosto vyjímečného a bezkonkurečního, je potřeba si dát pozor. S těmito podvody se vždy setkáme jen u malých firem.

Podvod, který není podvodem

S pokusem nás obelstít přicházejí i veliké banky. Nabízejí obrovské půjčky, které dostane zákazník ihned nebo úvěry okamžitě. Jako bonus dostane malé měsíční splátky. Pokud si však spočí, zjistí, že skutečnou půjčenou částku přeplácí o desítky procent a upsal na dobu několik roků. Nejde o podvod, ale o nepromyšlený úvěr nebo půjčku, kterou si zíkazník vezme. Proto vždy před podepsáním smouvy se nad nutností situace zamyslete, jestli jí skutečně potřebujete a spočítejte si, kolik vás budou stát úroky.

Možnosti půjčky

Na co si dát pozor při vybírání úvěru nebo půjčky Kontakt a Podmínky
Půjčky, úvěry, hypotéky, finance.