Nebankovní Půjčky - Půjčky Bez Ručitele

Mnoho klientů má problém s ručením. Ať již je to z důvodu, že nechtějí dávat v sázku svůj majetek, nebo žádný majetek nemají. Proto patří půjčky bez ručitele k velmi žádány.

Nebankovní společnosti jsou vstřícnější

Pokud je podána žádost v bance, je skoro vždy žádáno ručení. U nebankovních je větší konkurence a více bojují o své klienty. Proto mnohdy nabízejí půjčení bez ručitele. Speciálním typem je "rychlá půjčka" kdy je potřeba celou transakci provédst co nejrychleji. Proto není čas na vyřízení potřebných písemností.

Čím můžete ručit

Mezi nejčastější věci, kterými se ručí, patří nemovitosti. Pokud tedy klient vlastní byt nebo dům, nebude mít problém a jeho žádost bude kladně vyřízena. Toto ovšem platí jen v případech, že touto nemovitostí již neručí jinému subjektu.

Nemusí jen klient

Mnoho lidí nemá nemovitost. Tudíž musí najít někoho jiného – ručitele. Mezi tyto lidi se většinou řadí rodinní příslušníci nebo přátelé, kteří jsou ochotni poskytnout svůj byt nebo dům jako záruku.

Pozot na splácení

Pokud nebudete řádně splácet, může celá situace védst až k zabavení nemovitosti – její exekuci. Poté bude prodána za výrazně nižší cenu. V případě, že bude prodejní cena vyšší, než je potřeba na splacení půjčky, je přebytek navrázen klientovi.

Možnosti půjčky

Nebankovní Půjčky - Půjčky Bez Ručitele Kontakt a Podmínky
Půjčky, úvěry, hypotéky, finance.