Nebankovní Půjčky - Půjčky Bez Registru

Půjčka bez registru znamená, že klient není ověřován v bankovním registru dlužníků. Tento typ je tedy především pro lidi, kteří se zde nacházejí.

Nebankovní půjčky vždy bez registru

To že jsou nebankovní půjčky poskytovány vždy bez prověření v registru je způsobeno tím, že nebankovní společnosti nemají k tomuto registru přístup. Své klienty zde zařazují pouze banky.

Zařazení do registru dlužníků

Klient může být do registru zařazen velmi jednoduše. K tomuto kroku se banky uchylují v případě, že klient porušuje podmínky dané ve smlouvě. Může se tedy jednat o opožděné, nebo vůbec neplacené splátky. V jiných případech k zařazení může védst i problém s debetní kartou (kreditní karta, kdy je možno vybírat peníze do mínusu). Všeobecně neexistují přesně specifikované podmínky, kdy bude klient zapsán do registru.

Nebankovní půjčky bez registru

U nebankovního subjektu tedy může klient získat peníze, i když je zde zapsán. Tato výhoda je však vykoupena méně výhodnými podmínkami. Zpravidla se jedná o vyšší RPSN (roční procentní sazba nákladů). Tedy o vyšší celkovou cenu půjčky. Kvůli ochraně jsou i měsíční splátky vyšší, aby měla půjčující strana své finance rychleji zpět.

Možnosti půjčky

Nebankovní Půjčky - Půjčky Bez Registru Kontakt a Podmínky
Půjčky, úvěry, hypotéky, finance.