Porovnání jednotlivých poskytovatelů úvěrů

Rozdělení

Které instituce a poskytovatele budeme porovnávat? Banky, veliké instituce, soukromé firmy, střední subjekty a soukromé osoby.

Bankovní subjekty, veliké společnosti

U tohoto druhu poskytovatelů musíte mít "čistý štít". Protože využívají registry, kde se zapisuje každé vaše prodlení nebo nezaplacení, může být někdy težké získat úvěr znovu. Do registru není vůbec těžké se dostat - stačí jednou opomenout zaplatit splátku, nebo se jen nepatrně zdržet a už jste tam!

Banky jsou důvěryhodné

Ano, banky patří mezi jedny z nejdůvěryhodnjších subjektů na poli finančnictví. Nehrozí žádné podovody ani přehnaně vysoké úroky. Případně nabízí alternativy k půjčkám - například kontokorent ke kreditní kartě.

Střední společnosti, menší subjekty

jedná se společnosti, které nabízí půjčky a úvěry až do domu, ihned a okamžitě. Tito poskytovatelé jsou většinou oblíbení, protože někteří nepoužívají registry. Je to tedy jasná volba pro toho, kdo má u banky už nějaký problém. Nevýhodou jsou vždy větší úroky a horší podmínky. Zároveň ani jejich důvěryhodnost není na takové úrovni jako banky.

Jednotlivci, podnikatelé

Tito lidé poskytují většinou své vlastní peníze, pro které nemají využití. Takováto půjčka je většinou ošetřena smlouvou. Úroky a splátky jsou velice individuální. Mezi přednosti patí, že se prakticky na všem lze dohodnout a upravit služby přesně podle našich přání.

Možnosti půjčky

Porovnání jednotlivých poskytovatelů úvěrů Kontakt a Podmínky
Půjčky, úvěry, hypotéky, finance.