Půjčka pro dlužníky - řešíme problémové klienty

Nabízíme řešení "problémovým klientům", kteří již neví kudy kam. Pokud jste v situaci, kdy již nezvládáte splácet své závazky, tak jistě potřebujete cestu ven. Rozhodně nevěšte hlavu, pomůžeme Vám. Umíme zastavit penále, zmrazíme nabíhající úroky, odradíme všechny exekutory a vymahače. Pomůžeme vám zrealizovat oddlužení nebo osobní bankrot. Hledáte půjčku pro dlužníky? A jste si jisti, že toto je ta správná cesta ven? Můžete si ji vybrat a vyzkoušet. A vzít si půjčku pro dlužníky a pro problémové klienty. Nebo taky můžete projít insolvenčním řízením a zbavit se všech svých závazků. Do problému se může dostat každý. A často se to neděje ani vlastní chybou člověka. Pomůžeme vám vyřešit všechny vaše finanční problémy. U nás je v široké nabídce, ze které si můžete volně vybrat, mnoho možností. Například nabízíme oddlužení dle zákona č.182/2006Sb. Případně vám pomůžeme s restrukturalizací - změnou systému splátek a rozložení vašich závazků. Nabízíme i konsolidace dluhů nebo průvodce konkurzem. Každý má právo žít bez stresu a bez exekutorů za dveřmi. A neplatit neustále jen úroky z úroků. Začněte svoji situaci řešit ještě dnes. A zastavte nekonečný kolotoč. Společně to zvládneme. Možná to nebude jednoduché, možná to i nějaký čas potrvá, ale na konci bude vše vyřešeno. Vydejte se s námi na tuto cestu hned teď. Ať máte své problémy co nejdříve z krku. A můžete opět plnohodnotně žít.

Jméno žadatele:

Zuzana Machová

Email žadatele:

neuveden

Telefon žadatele:

604224977

Požadovaná částka:

1 000 000 Kč

Kraj - Bydliště

Středočeský kraj

Město - Bydliště

Beroun

Datum vložení inzerátu: 10.6.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Potřebuji seriozní rychlou půjčku pro ženu na MD 20 000 Kč

Dobrý den , jsem žena na MD. Hledám potřebnou seriozní a rychlou půjčku 20000 Kč. Z mé pozice ženy na MD jsem schopná splácet 2000 Kč měsíčně. Více si bohužel nemohu nyní dovolit. A ani v brzké době. Splatila bych základ... .

Jméno:

Radka Hromadová

Částka:

20000 Kč

Datum zveřejnění:

10.6.2013

Půjčka na dárek pro manželku - slaví 70té narozeniny

Moje manželka bude zanedlouho slavit 70té narozeniny. Z tohoto důvodu (dárek aj.) bych potřeboval půjčit 50000 Kč. Vše by putovalo jen na tyto účely. Oproti těmto penězům nemám ručitele ani majetek. Ano, mám. Ne, nemám. ... .

Jméno:

Bedřich Janata

Částka:

50000 Kč

Datum zveřejnění:

10.6.2013

Potřebuji půjčit nutně 150 000 Kč na směnku nebo i na smlouvu

Potřebuji půjčit 150 000 Kč. Může být na smlouvu či na směnku. Ale hlavně rychle, to je zásadní. Pokud možno ještě dnes. Jsem z Třebíče, můžeme hned teď. Mám doklady totožnosti připravené. Jelikož jsem v registru, tak mi... .

Jméno:

Jára

Částka:

150 000 Kč

Datum zveřejnění:

10.6.2013

Kdo opravdu může půjčit peníze ihned 30 000 Kč

Dobrý den, potřebovala bych opravdu rychle půjčit 30 000 Kč. Jsem vedená v bankovním registru. Práci mám, ale nějaký čas jsem byla bez práce. A tím se situace stala složitější. Teď práci mám, ale potřebuji doplatit nějak... .

Jméno:

Iva

Částka:

30 000 Kč

Datum zveřejnění:

10.6.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2021) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace