Finská SMS Půjčka - Splácení SMS Půjčky

Splacení najednou

Jelikož se vždy jedná jen o řádově tisíce korun, je celá částka splacena najednou. To není nikdy problém, protože klient mezitím obdrží výplatu, ze které je možno tyto peníze zpětně zhradit.

Splatnost – 15 dnů

Od chvíle, kdy obdržíte peníze na svůj účet, v případě první půjčky při vyplacení peněz z poštovní poukázky, začíná ubíhat 15 dnů. Do zmíněných 15 dnů je nutno peníze zpětně uhradit včetně poplatku za poskytnutí peněz.

Výše poplatku za sms půjčku

Ať již žádáte poprvé o 500 Kč, nebo po třetí o 3000 Kč, platí vždy stejná pravidla. Za poskytnutí peněz se účtuje poplatek 25% z půjčené částky

Příklad z praxe

Poplatek 25% lze velmi jednoduše ukázat na příkladu. Žádáte poprvé a potřebujete 1000 Kč. Jakmile jsou vám tyto peníze SMS půjčkou poskytnuty, začíná běžet termín 15 dnů. V tomto období je potřeba uhradit zpětně půjčených 1000 Kč a 250 Kč jako poplatek za poskytnutí peněz.

Nesplácení a penále

Samozřejmě se může vyskytnout i klient, který půjčené peníze nesplací podle dohotnutých podmínek. V takovém případě je mu zpravidla účtováno navíc 10% z poskytnuté částky za každý započatý týden.

Možnosti půjčky

Finská SMS Půjčka - Splácení SMS Půjčky Kontakt a Podmínky
Půjčky, úvěry, hypotéky, finance.