Bankovní půjčka nebo nebankovní půjčka?

Bankovní půjčka

Před hledáním půjčky nebo úvěru, si musíme rozmyslet, jestli zvolíme bankovní nebo nebankovní půjčku. Půjčit si přímo od banky je v některých případech výhodnější. Můžeme například využít nabídky, kdy jsou nám poskytnuty peníze na určitou službu nebo věc. Tím získáme spoustu výhod. Jistou nevýhodou je, že u bankovní půjčky je klient vyhledán v registru. Nesmíme tedy mít žádný předchozí problém se splácem. Naopak pokud jsme si již v minulosti půjčili, tak další využívání služeb bude mít pro nás výhodnější podmínky.

Nebankovní půjčka

Hlavním důvodem, proč mnoho lidí volí nebankovní půjčku je, že již dříve nastal nějaký problém při vypůjčení peněz z banky. Například opožděná splátka. Musí tedy využít půjčku bez registru. Tím ale většina výhod končí. Splátky jsou všeobecně vyšší. Maximální poskytnutá částka je menší. Pokud si tedy můžeme vybrat, vždy volíme půjčku od banky.

Důvěryhodnost

Dnes již na internetu poskytují půjčky takřka stovky společností. Proto je těžké rozeznat, kdo je solidní a poctivý a ským by mohl nastat nějaký problém. Toto riziko u velkých a zavedených bank však odpadá.

Možnosti půjčky

Bankovní půjčka nebo nebankovní půjčka? Kontakt a Podmínky
Půjčky, úvěry, hypotéky, finance.