Co je to půjčka nebo úvěr bez registru?

Co je to bankovní registr

Ekonomika a finance jsou skutečně jednoduché. Za prvé je potřeba vůbec říct, co to jsou bankovní registry dlužníků. Každá instituce poskytující půjčky nebo úvěry si vede databízi svých klientů. Pokud platíte své splátky v čas tak jste veden jako spolehlivý klient.

Záznam v registru dlužníků

Pokud jsou však s klientem jakkékoliv problémy, je zařazen do registru dlužníků. Jaké problémy? Naprosto stačí jedna spožděná splátka nebo jiné, byť i drobné porušení smlouvy nebo podmínek.

Následky

Velmi se vyplatí dávat pozor, aby se do takového registru člověk nedostal. Pokud se zde budete nalézat, je naprosto jisté, že další půjčku nebo úvěr již nedostanete. Nepomůže žádné odvolání. Ale není to žádná pohroma. Existuje řešení.

Jsem v registru dlužníků

Pokud jste v registru dlužníků, tak vám žádná banka již nedá úvěr ani půjčku. Naštěstí je ale na trhu spousta dalších menších firem a jednotlivců, kteří také nabízí tyto finanční služby. Protože nemají přístup k registru, tak je většinou vaše minulost nezajímá. V tom případě tedy nezbývá nic jiné, než zvolit půjčky bez registru.

Možnosti půjčky

Co je to půjčka nebo úvěr bez registru? Kontakt a Podmínky
Půjčky, úvěry, hypotéky, finance.