Půjčky s potvrzením příjmu a půjčky bez potvrzení příjmu

Půjčky s potvrzením a bez potvrzení a příjmu

Před rozhodnutím, mezi s s potvrzením nebo bez potvrzení je potřeba si projít základní výhody a nevýhody jednotlivých voleb. Jen tak získáme přehled, co se nám jako klientovi banky skutečně vyplatí.

Půjčka s potvrzením o příjmu

Pokud doložíte potvrzení a svém příjmu, poskytovatel vám bude přitozeně více věřit a poskytne vyšší částku. Společně s tímto druhem je nabízena i půjčka bez registru. Mimojiné jako důvěryhodný klient budete platit menší úroky a půjčka nebo úvěr se vám všeobecně více vyplatí. Nevýhodou ovšem zůstává, že si musíte toto potvrzení opatřit a věnovat tomu svůj čas.

Půjčka bez potvrzení o příjmu

I když to tak nevypadá, tak i půjčka bez potvrzení o příjmu má své skryté výhody. Zaprvé o ni můžete zažádat přes internet nebo zvolit telefonní půjčku. Tento druh v sobě také neskrývá požadavek, aby za poskytnuté peníze někdo ručil. Neboli bez ručitele. Zůstavají vám taktéž volné ruce, jak takto získané finance využijete. Tím ovšem odpadají možné zvýhodnění nebo speciální bonusy. Jednoduše řečeno se u půjčky bez potvrzení o příjmu jedná o menší částky, bez ručitele a lze je domluvit i telefonicky nebo přes internet. Ekonomika a finance jsou skutečně jednoduché.

Možnosti půjčky

Půjčky s potvrzením příjmu a půjčky bez potvrzení příjmu Kontakt a Podmínky
Půjčky, úvěry, hypotéky, finance.