Peníze Ihned na Účet - Bleskové Půjčky

Naši klienti a žadatelé požadují peníze ihned. Bez čekání. Zdržování. A průtahů. Právě pro tuto žádost je stvořena právě tato půjčka. Rychlá je ve všech ohledech. Ať již schválení nebo i zaslání požadovaných financí. V případě telefonické žádosti stačí uvést své jméno, bydliště, kontaktní informace a výši peněz, které požadujete. Operátor vám ihned sdělí, jestli je vaše půjčka schválena. Pokud ano, peníze jsou ihned na cestě na váš účet. V případě stejné banky (KB, ČSOB, ZUNO, Raiffeisen) jsou peníze na vašem účtu ihned. Pokud máte jinou banku, budou peníze převedeny ihned následující den ráno. Z toho vyplývá, že peníze budete mít nejpozději zítra ráno. Stejně tak lze o peníze zažádat i online přes telefon. Stačí odeslat jednoduchou žádost, počkat na telefonát od operátora a jeho ověření žádosti. Poté jsou stejně jako u první možnosti peníze na cestě k vám. V ideálním případě máte finance ihned na účtu. Kromě rychlosti jsou u této půjčky oblíbené i parametry. Při žádosti nemusíte prokazovat své zaměstnání (ani plat). Stejně tak žadatele nekontrolujeme v registru. V neposlední řadě dokonce nemusíte ani ručit (platí u půjček do 35 000 Kč). Pozitivní shrnutí - peníze na účtu můžete mít ihned. Stačí pouze velmi rychle zažádat.

  • ihned posouzení a schválení vaší žádosti (online, telefon, SMS)
  • peníze ihned odeslány na váš bankovní účet
  • není účtován žádný poplatek předem
  • žadatelé nejsou kontrolováni v registru dlužníků
  • klienti nedokládají svůj měsíční příjem
  • velmi mnoho nabídek a verzí - nutno se proklikat k té vaší
  • pokud má být půjčka rychlá, musíte i vy rychle zažádat

Půjčka na účet přes SMS

Můžete si vybrat v rozmezí 500 Kč až 10 000 Kč - částka musí být zaokrouhlena na celé sto koruny. Úroková sazba je od 32,3% po 39,49% - zde rozhoduje vámi vybraný obnos. Splátka probíhá jednorázově. To znamená, že ji nelze splácet po více měsíců. Vše musí být zaplaceno na jednou. Zároveň nelze odkládat či prodlužovat dobu splatnosti. Žádost se podává pomocí SMS zprávy. Poté, co si vyberete vámi požadovaný typ, zobrazí se vám telefonní číslo. Na to odešlete zprávu v požadovaném tvaru [SMS_PUJC] [jmeno] [adresa] [castka]. Vaše žádost je ihned zanesena do systému a ihned vám volá operátor. Následuje potvrzení a schválení - není možno mít nezaplacenou předchozí půjčku. Všechny naše produkty lze využít až po splacení vašich předchozích závazků u nás. Po schválení odcházejí peníze na váš účet. Dle vybrané doby splatnosti máte 10, 21 nebo 30 dnů na vrácení peněz.

Půjčka ihned na směnku

Směnka je populární pro svoji jednoduchost. Nepotřebujete s sebou ani právníka či dávat pozor při čtení dlouhé smlouvy. Půjčka ihned, zajištěná směnkou, má velmi jednoduchou formu. Smlouva obsahuje vaše jméno, adresu a výši celkové částky, kterou vrátíte. Vše se vejde na půl strany. Další pozitivní zprávou je výši - oproti předchozí verzi začíná na 10 000 Kč a lze dosáhnout až na částku 50 000 Kč. Roční procentuelní sazba nákladů je dle výše a době rozložení splátek mezi 18,9% p.a. až 27,98% p.a. Toto potvrzení je na rozdíl od předchozí SMS nutno osobně podepsat. Lze využít jak kurýra, tak i poštu. V případě zvolení pošty vám do 2 dnů dorazí obálka s podklady. Po podpisu je odešlete na nejbližší poštu. Bydlíte-li v krajském městě s pobočkou, můžete si nechat poslat až k vám domů kurýra. Ten nejen doručí, ale i odveze. Peníze budou následně zaslány na váš osobní účet. Zde je třeba dávat pozor na vaši banku. Pokud se jedná o stejnou (mBank, Air Bank, ČSOB), máte peníze okamžitě. Pokud jinou, budou u vás následující den ráno v 8:00.

Jak tedy nyní postupovat? Vyberte si tu nejlepší verzi nabízené ihned půjčky. První porovnání lze provést dle výše vašeho potřebného obnosu. V rozmezí do 10 000 Kč nejlépe poslouží SMS verze. Nad 10 000 Kč je naopak mnohem výhodnější verze zajištěná směnkou. Další, velmi rychlé srovnání proveditelné ihned, je pomocí RPSN.

Předcházejte této situaci - kreditní karta

Mnoho klientů se dostává právě do takovéto situace, kdy potřebuje peníze ihned (ideálně ještě dnes) a nemá čas čekat na schválení, vyřízení a obdržení peněz. Takovéto situaci lze velmi snadno předcházet vlastnictvím kreditním karty. Takové karta se chová naprosto stejně jako karta, kterou máte zřízenou k vašemu bankovnímu účtu. Lze z ní vybírat finance, zpětně vkládat, ovládat účet přes internetové bankovnictví či podívat online platební příkazy. S jednou velikou výhodou. Máte nastavená kreditní limit, tedy možnost jít do mínusu. A to až do výše 50 000 Kč. Za vedení takové karty se neplatí žádné poplatky. Navíc je zde i bez-úročné období až 55 dnů. Vrátíte-li peníze do této doby, nejsou vám účtovány žádné úroky.

Pokud byte právě v tuto chvíli vlastnili takovou kartu, nebylo by třeba nyní rychle a možná i hekticky sjednávat ihned půjčku. Jednoduše byste u nejbližšího bankomatu vybrali hotovost. Neplatili za půjčení (pokud byste vrátili do stanoveného data) a vše by bylo vyřešeno. Možná i teď je ta pravá chvíle na jej sjednání. Můžete ji mít již do 5 dnů doma.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2024) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace