Nejvýhodnější Bankovní Půjčky - Porovnání Nejlepších a Nejlevnějších

Nejlepší nabídku půjčky naleznete vždy v bance. Vyznačuje se velmi nízkou úrokovou sazbou (resp. RPSN), která je mnohonásobně nižší než u nebankovních půjček. Jejich porovnání lze provést na základě nejlevnějšího přeplacení, maximální výše peněz a podmínek splácení. V úspěšném schválení i vyšších sum zpravidla pomůže, pokud máte u dané banky dlouhodobě vedený bankovní účet a historii příchozích plateb. Chcete-li získat nejvýhodnější bankovní půjčku, mohou se v cestě objevit i překážky. Žadatelé nejčastěji narážejí na zamítnutí z důvodu zápisu v bankovním registru, do kterého se dostávají z důvodu neplacení svých předchozích závazků. Pokud nemáte zápis v registru, můžete se vydat na porovnání nejvýhodnějších, nejlevnějších a zkrátka ve všech ohledech nejlepších bankovních půjček. V prvním kroku je nejlepší porovnání z hlediska maximální výše poskytovaných financí. V druhém kroku by jste měli z vybraných bank vybrat ty nejvýhodnější nabídky - nejlevnější z hlediska úrokové sazby. A následně můžete využít internetové schválení, díky kterému si budete na 100% jisti, že vás na pobočce schválí. Poslední krok, návštěva banky, tak již bude jen čistou formalitou. A vy získáte nejlepší, nejvýhodnější a nejlevnější bankovní půjčku na českém trhu.

 • ERA Poštovní Spořitelna - podívejte se na přehled služeb Poštovní spořitelny. Založte si výhodný účet, sjednejte si levnou půjčku, účelovou hypotéku nebo nalezněte nejvýhodnější pojištění. Klikněte pro další informace.
 • Raiffeisen Půjčka Podnikatel - přehled produktů Raiffeisen Bank. Podívejte se na informace o osobních účtech, úvěrech a půjčkách. Jste-li začínající podnikatel, zjistěte své možnosti ohledně získání půjčky pro začínající podnikatele.
 • Air Bank Půjčky - nová banka na trhu nabízí osobní účty zdarma a přichází i s nabídkou půjček a úvěrů. Zjistěte, jaké jsou vaše možnosti a co je nutno splňovat k jejich poskytnutí.
 • GE Money Bank Půjčka - hledáte-li rychlé řešení, můžete se na GE Money Bank spolehnout. Peníze můžete získat formou kreditní karty s čerpáním do mínusu či standardní půjčkou na cokoliv.
 • Komerční Banka Půjčka - s komerční bankou můžete své peníze nejen spořit, ale i výhodně investovat. Pokud momentálně žádné peníze nemáte, můžete zjistit podrobné informace o úvěrových a hypotečních nabídkách. V neposlední řadě jsou k dispozici i osobní půjčky.
 • FIO Banka Půjčka - nabízí založení standardního bankovního účtu, u kterého si můžete sjednat čerpání do mínusu. Nebo-li vybírat z bankomatu více peněz, než kolik jich aktuálně máte na účtu. Efektivní a levná alternativa obvyklých půjček.
 • mBank půjčka refinancování - máte-li více finančních závazků, můžete je spojit do jednoho. Pomocí konsolidace (spojení) kompletně refinancujete všechny vaše splátky, snížíte měsíční náklady a ušetříte na úrocích. Podívejte se, jaké další služby nabízí mBank.
 • Wüstenrot Ručení i Pojištění - kompletní portfolio služeb. Ať již hledáte povinné ručení nebo cestovní pojištění, Wüstenrot má pro vás řešení.
 • Tommy Stachi Půjčka - nebankovní nabídka půjček pro každého. Tommy Stachi nabídne peníze například i důchodcům, kteří by u jiných společností nepochodili. Podívejte se, jaké jsou vaše možnosti. A zjistěte více.
 • Equa Bank Půjčka - kompletní nabídka financování. Vysoké úvěry (hypotéky) na koupi nemovitosti, účelové úvěry s garantovaným čerpáním nebo obyčejné bezúčelové půjčky. Podívejte se na nabídku Equa Bank.
 • Home Credit Recenze - hledáte nebankovní půjčku, ale nejste si jisti, kterou si vybrat? Podívejte se na recenzi Home Credit. Recenze nabízí konkrétní podmínky schválení, nabídky jednotlivých produktů a i podmínky splácení.
 • Home Credit Půjčka - peníze od Home Credit můžete použít na sjednocení (konsolidaci) svých současných splátek. Ušetříte na úrocích a díky nižším splátkám bude váš rodinný rozpočet daleko pružnější.
 • HypoPůjčka - Hypo Půjčka - hypopůjčka slouží k financování v případě nutnosti většího obnosu peněz. U hypo půjčky se předpokládá zástava nemovitosti. A oproti ní lze dosáhnout na sumy i v řádech milionů korun. Nízký úrok je samozřejmostí.

Bankovní půjčku můžete získat 3 základními způsoby - nebudeme-li brát v potaz možnosti získání nejvýhodnějších účelových úvěrů a hypoték. Jedná se o kontokorent, kreditní kartu a přímé zapůjčení peněz. Před vyhledáním vhodného způsobu a nejvýhodnější banky se ujistěte, že splňujete základní podmínky pro schválení a poskytnutí.

Podmínky k získání nejvýhodnější a nejlepší bankovní půjčky

Ke schválení musíte být občanem ČR starším 18 let. Rovněž musíte být způsobilí k právním úkonům - nesmíte být např. zbaveni svéprávnosti. A nesmíte být v registru dlužníků. Z hlediska bank se jedná o kompletní podmínky. Již se zde neověřují příjmy, nedokládá zaměstnání a ani není třeba ručitel. Vyhnete se tak 90% podmínek, které na vás kladou nebankovní poskytovatelé.

Získat nejlevnější bankovní půjčku je dokonce daleko snadnější, než být schválen u bankovní společnosti. Kreditní kartu nebo kontokorent mají možnost získat i studenti nebo maminky na MD, které by u nebankovních firem v žádném případě nepochodili.

První způsob - kontokorent k bankovnímu účtu

Nejjednodušší způsob, jak získat peníze od banky je kontokorent. Ve výčtu možností se jedná o nejlevnější a nejvýhodnější půjčku, jakou lze u banky získat. Rovněž je velmi výhodná pro žadatele, kteří by standardním podmínkám k získání úvěru nevyhověli (studenti, nezaměstnaní, důchodci...). Jak to funguje?

Stačí si založit libovolný bankovní účet. A sjednat si k němu kontokorent (čerpání do mínusu), který se zpravidla pohybuje od 5000 Kč do 20000 Kč. Svůj účet můžete i nadále používat ke spoření a běžným platbám. Pokud se ovšem dostanete na 0 Kč, můžete i nadále vybírat peníze do mínusu (dle stanoveného limitu). Lze provádět bankovní platby, vybírat hotovost z bankomatu nebo platit inkaso. Dle podmínek konkrétní banky je nutno účet do stanoveného data opět uvést alespoň do 0 Kč. V opačném případě se začnou počítat úroky ze zapůjčené částky.

Tato půjčka je nejvýhodnější z toho důvodu, že o ni mohou žádat studenti, nezaměstnaní i důchodci. A i celá další řada žadatelů. Díky bezúročnému období je to i nejlevnější bankovní půjčka. Kontokorent si můžete sjednat i v případě, že peníze aktuálně nepotřebujete (za tuto službu se v době nepoužívání neplatí). Pokud budeme mít v budoucnosti nečekané výdaje, tak můžete kdykoliv přečerpat do mínusu a nemusíte si sjednávat drahé nebankovní půjčky před výplatou.

Druhý způsob - bankovní kreditní karta

Kreditní karta se chová jako standardní debetní karta. Slouží k výběrům hotovosti z účtu, placení na internetu či v obchodech. Na tento účet si můžete nechat zasílat výplatu či vkládat svojí hotovost. Má ovšem přidanou funkci, která je velmi podobná kontokorentu.

Všechny vaše výdaje můžete platit z peněz banky. Jakmile přečerpáte do mínusu, tak začne běžet bezúročné období, během kterého je nutno peníze vrátit. Zpravidla trvá 50 až 60 dnů. Můžete si tam vzít nejvýhodnější bankovní půjčku, která je i nejlevnější, jelikož je zdarma. Žádné žádání o schválení, peníze kdykoliv k dispozici a zcela zdarma.

Kreditní karta je "půjčka v kapse". Kdykoliv připravena pokrýt nečekané výdaje a to zcela zdarma. Je ovšem vždy pamatovat na konec bezúročného období, aby jste se vyhnuli úrokům. Do té doby se jedná o nejvýhodnější a nejlevnější (tedy nejlepší) půjčku, jakou může banka nabídnout.

Třetí způsob - nejvýhodnější bankovní půjčky

Předchozí dva způsoby jsou vhodné jako rezerva v případě, že budete mít nečekané výdaje. Vždy požadujete peníze v jiné výši a jste je schopni rychle splatit.

Oproti tomu nejvýhodnější bankovní půjčky vám dají peníze v přesně stanovené výši (např. 20 000 Kč). A vy je musíte využít celé, resp. platíte úrok z celé částky bez ohledu na to, kolik jich skutečně využijete. Rovněž je zde stanoven splátkový kalendář, dle kterého musíte peníze vracet. Již nemáte volnost bezúročného období, kdy můžete vkládat libovolné částky dle vašeho rozhodnutí.

Nejvýhodnější bankovní půjčky jsou tak vhodné v případě, kdy žádáte o peníze na konkrétní účel (např. oprava automobilu, domácnosti aj.). Pokud potřebujete nejlevnější bankovní půjčku na pokrytí výpadku příjmu nebo nečekané výdaje, tak je mnohem výhodnější mít zřízen kontokorent nebo kreditní kartu. Využívat schválené limity v bezúročném období a opět je vracet. Vyhnete se tak úrokům a získáte nejlevnější možné bankovní řešení.

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2024) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace