Koupíme váš dům, byt A umožníme vám bydlet bydlet v pronájmu

Dostali jste se do dluhů a je již zcela jisté, že o vaši nemovitost přijdete? A to buď v exekuci v nedobrovolné dražbě nebo v insolvenci? Nenechte si váš dům či byt vzít. Neprodleně nás kontaktujte! Okamžitě vykoupíme váš dům či byt. Vyplatíme jakékoliv dluhy, které na nemovitosti jsou a převedeme si ji na naše jméno. A místo toho, aby jsme vás vystěhovali, tak vás zde i nadále necháme bydlet. Budete nám platit buď podnájem, nebo obdobu klasické hypotéky. Kdy nájemné bude bráno jako splátka za bydlení a po určité době vám vaši nemovitost vrátíme zpět. Jelikož jsme napojeni na zahraniční mateřskou firmu, tak jsou naše finanční možnosti neomezené. Koupíme nemovitosti v hodnotě stovek tisíc až několik desítek milionů. Žádná částka pro nás není moc vysoká a naopak žádná částka pro nás není tak nízká, že by jsme odmítli pomoci. Vždy nabídneme pomoc a vždy si můžete být jisti našim špičkovým servisem. Jak to konkrétně funguje? Vykoupíme vaši zadluženou nemovitost i družstevní byt, vyplatíme zástavy, exekuce, odvrátíme dražbu. Vše za vás vyřešíme tak, aby mohla být nemovitost bezpečně převedena na naše jméno. Ve většině případů je to poslední možnost oddlužení bez ztráty domova. Žádné jiné možnosti se již nenabízejí. Nemusíte se nikam stěhovat, svou nemovitost - byt můžete dále užívat s nájemní smlouvou na dobu neurčitou. Vhodné i pro vlastníky s hypotékou, kterou nezvládají splácet. Převezmeme za vás placení hypotéky a vy budete platit mnohem nižší nájemné. V budoucnu máte možnost si nemovitost odkoupit zpět za stejnou cenu. Případně máte i možnost měsíčně splácet jako u klasické hypotéky. Nevystavujte vaše blízké a vaše děti stresu. Nestěhujte se do azylového domu, nemusíte skončit na ulici nebo v miniaturní garsonce. Můžete zůstat přesně tam, kde bydlíte. Vše vyřešíme za vás, budeme jednat jak s věřiteli, tak i s úřady. Postaráme se o vše od A až do Z. Nevybíráme žádné poplatky předem, konzultace je u nás zdarma. Kontaktujte nás a zeptejte se na podrobnosti, za to nic nedáte. Budeme vás zastupovat před věřiteli a exekutorskými úřady. Veškeré vyřízení je z pohodlí domova. Vše se dá vyřídit během několika dnů (většinou do týdne). Nikam nemusíte jezdit, přijedeme za vámi. Působíme po celé České republice. Jak postupovat? Dejte nám najevo, že máte o naše služby máte zájem. nejdříve si zatelefonujeme (na naše náklady). Popíšete nám v jaké jste se ocitli situaci. My vám naopak sdělíme, jak bychom vám z této situace mohli pomoci. Pokud si budeme rozumět, tak si domluvíme osobní schůzku (nejlépe u vás doma, abychom si mohli prohlédnout zadluženou nemovitost). Uděláme odhad ceny, dáme dohromady všechny vaše závazky a navrhneme vám konkrétní podmínky. Žádné poplatky předem. Žádné nečestnosti. Poctivě vykoupíme vaši nemovitost a umožníme vám v ni i nadále bydlet. Kontaktujte nás!

Jméno žadatele:

Ing. Michal Zapletal

Email žadatele:

michal.zapletal.1986@seznam.cz

Telefon žadatele:

na vyžádání

Požadovaná částka:

neomezeně

Kraj - Bydliště

Hlavní město Praha

Město - Bydliště

Praha 3

Datum vložení inzerátu: 9.11.2016

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Nebankovní konsolidace od soukromého investora 300.000,- Kč

Dobrý den. Mám několik (spíše více) bankovních i nebankovních půjček. Ale vzhledem k mé situaci, kdy jsem na mateřské dovolené, jsou na mě splátky již příliš vysoké. Z toho důvodu poptávám nabídku nebankovní konsolidace,... .

Jméno:

Karolina Vaculová

Částka:

300000

Datum zveřejnění:

8.11.2016

Úvěr / Půjčka / Hypotéka na bydlení v insolvenci

Poptávám půjčku, úvěr nebo hypotéku ve výši 1 600 000 Kč, kterou by jsem ráda použila na zajištění bydlení. Prosím zde seriozní osobu, která nám pomůže s bydlením tím způsobem, že za nás koupí dům do svého osobního vlast... .

Jméno:

Romana Almová

Částka:

1 600 000

Datum zveřejnění:

7.11.2016

Půjčka na automobil na splátky (od soukromé osoby, nebankovně)

Dobrý den, rád bych touto cestou našel nějakého slušného investora, který by mi zapůjčil finanční prostředky na zakoupení osobního automobilu. Rád by jsem si koupil auto, ale bohužel nemám takovou částku momentálně k dis... .

Jméno:

Tomáš Bezchleb

Částka:

140000 Kč

Datum zveřejnění:

17.10.2016

Půjčka 100 000 - 200 000 Kč bez telefonického hovoru, bez volání

Prosím o nabídku půjčky, která by se měla pohybovat v rozmezí 100 až 200 tisíc korun. Peníze použiji na vyřešení tíživé finanční situace, do které mě dostalo neuvážené obchodování. Za podmínky, že to bude bez předchozího... .

Jméno:

Petr B.

Částka:

100 - 200 000 Kč

Datum zveřejnění:

9.9.2016

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2024) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace