Zprostředkovatel soukromých nebankovních půjček - Kontakt

Založte si vlastní poptávku nebo nabídku:
Detail nabídky půjčky:

Zprostředkovatel soukromých nebankovních půjček - Kontakt

Jméno investora:
Lucie Broučková
Datum vložení:
17.2.2017
Email investora:
lucie.brouckova@precerpano.cz
Telefon investora:
+420776525510
Nabízená částka:
250 000 Kč
Kraj - Sídlo firmy
Hlavní město Praha
Město - Sídlo firmy
Praha 4
Již více než 8 let se pohybuji v nebankovním sektoru. Jsem zprostředkovatelem soukromých nebankovních půjček. Za dobu mé praxe jsem získala kontakty i na méně známé společnosti, mnoho zkušeností a i přístup k balíčkům, které nejsou veřejně nabízeny. Díky tomu jako zprostředkovatel mohu nabídnout mnohem větší výběr produktů a řešení, než jaký je dostupný na internetu. Na základě Vaší bonity jsem schopna dohledat a říci, která společnost je Vás schopna schválit a u které lze dosáhnout i na nejvyšší sumu. Díky tomu mí klienti vždy najdou přijatelné řešení, které ustálí jejich finanční situaci či vyřeší jejich finanční potíže. Takové řešení, ke kterému by sami neměli pravděpodobně přístup. Jsem schopna poradit celkem ve 3 kategoriích:
  • malé půjčky do 10 000 Kč - zpravidla bývá nejvýhodnějším řešením jedna z nebankovních půjček. I za cenu vyššího úroku - jelikož jsou vypláceny okamžitě do 30 minut a tento parametr bývá pro klienty důležitější než ušetřit pár stokorun na úrocích. Rovněž jsem schopna zařídit i bankovní produkty.
  • střední půjčky do 100 000 Kč - zde mám přístup ke kombinaci bankovních i nebankovních produktů. Jako zprostředkovatel soukromých půjček jsem schopna ihned vytipovat společnosti, u kterých projde klient schválením. Klienta mohu zastupovat od samotného počátku (vytipování) až po vyplacení peněz na jeho bankovní účet.
  • vysoké půjčky nad 100 000 Kč - v případě dobré bonity mohu zprostředkovat až 800 000 Kč bez zástavy nemovitosti od bankovní společnosti. V případě špatné bonity (zápis v registru, bez zaměstnání) je zde možnost nebankovních půjček bez zástavy do 200 000 Kč. A případně kombinaci bankovních a nebankovních se zástavou (=hypotéky).
Na všechny klienty má 3 základní podmínky. Pokud je nesplňuje, tak mu bohužel nejsem schopna zprostředkovat žádnou soukromou nabídku nebankovní půjčky.
  • klient musí být občanem České republiky
  • klient nesmí mít žádné exekuce
  • klient nesmí být v insolvenci ani insolvenčním rejstříku
Splňujete-li tyto 3 podmínky, tak jsem Vám schopna s 99% jistotou zajistit peníze. Může se stát, že mnou nalezené řešení nebude v dostatečné výši. Například klient požaduje 100 000 Kč, ale jsem schopna zprostředkovat jen 30 000 Kč. Ovšem i tak jsem schopna vyřešit klientovu situaci. Danými 30 000 Kč vyplatíme nejproblematičtější dluhy, čímž se zvýší klientova bonita. A následně dosáhne i na zbývajících 70 000 Kč. Což samozřejmě požaduje praxi a zkušenosti, které jako zkušený zprostředkovatel mám. Jsem tak schopna pomoci i v neřešitelných situacích, kdy klienti nemohou dosáhnout na plnou požadovanou částku. A nevidí nikde řešení. Řešení zde ovšem vždy je. Pouze vyžaduje zkušenosti a kontakty. Klienti za zprostředkování neplatí, jsem placena formou provize od daných společností. Provize se nijak neprojeví na výši klientově úrokové sazbě ani poplatcích. Solidní a rychlé jednání je samozřejmostí. Stoprocentní diskrétnost. Děkuji, ing. Lucie Broučková, Praha 4.
SPONZOROVANÉ ODKAZY:
Inzerát půjčky
Inzerát nebankovní půjčky
Zprostředkovatel soukromých nebankovních půjček - Kontakt Kontakt a Podmínky
Půjčky, úvěry, hypotéky, finance.