Půjčky až do Domu - Rychle a bez Čekání

Do špatné finanční situace se většina klientů dostala velmi rychle. A stejně rychle ji potřebovali i vyřešit. Právě pro tyto případy je zde nachystána půjčka až do domu. V obvyklém případě bankovní převod trvá minimálně jeden den. Tím, že vám budou peníze doručeny až domů do vlastních rukou, se toto zpoždění obchází. I dalšími parametry je toto řešení velmi zajímavé. Půjčka do domu se sjednává telefonicky (opět kvůli rychlosti). Zavoláte, uvedete své kontaktní informace a požadovanou částku. Vaše žádost se nekontroluje v registru - může ji získat i klient se zápisem. Zároveň k zajištění co nejrychlejšího vyřízení není nutno ručit - platí pro částky do 50 000 Kč. Při vyšších žádostech je nutno se zaručit nemovitostí. Příjem ani zaměstnání se neověřuje. Po schválení půjčky se až k vám domů vypraví zástupce, který bude mít s sebou peníze a smlouvu (nejoblíbenějším řešením je směnka). Peníze máte ihned v hotovosti a můžete nakupovat nebo platit nezbytné věci pro vaši rodinu. První splátka následuje ihned po obdržení vaší první následující výplaty nebo jiného finančního toku na vaše konto. Další splátky pokračují každý měsíc. Délku a výši splátek si lze dopředu domluvit, kdy nejoblíbenějším rozmezím je 12 až 36 měsíců (1 až 3 roky). Na závěr tedy dobrá zpráva - půjčku až do domu je možné získat velmi snadno a jednoduše. Je ovšem nutno jednat rychle a zažádat co nejdříve.

  • doručení peněz až k vám domů do ruky
  • schválení ihned - okamžité jednání bez čekání
  • nemusíte ručit svým ani cizím majetkem
  • nekontroluje se váš případný zápis v registru
  • všechny podmínky nastaveny pro co nejrychlejší doručení peněz
  • mnoho nabídek - nutno zde najít tu pravou pro vás
  • pokud chcete peníze ihned, musíte jednat ihned

Podmínky, které musíte splnit při žádosti a následný postup při splácení. vše přehledně v pár bodech.

Je nutno zastavit majetek

Pokud žádáte o částku do 50 000 Kč, tak není nutno oproti poskytnutým financím ručit svým majetkem a ani nemusíte hledat náhradního ručitele.

Můžu mít u vás dluh

Ne, toto bohužel není možné. Pokud jste si od nás půjčili a půjčku jste ještě celou nesplatili, tak nelze žádat o další peníze. Stejně tak není možné vás schválit, pokud máte u nás problémy se splácením předchozího úvěru. V některých případech je možné navýšit stávající úvěr - musíte mít ale bezchybnou historii splácení a musíte splnit další individuální podmínky.

Kolik se nabízí peněz

Minimální částka je stanovena na 500 Kč se splatností 15 dnů. Maximální částka není prozatím nastavena. Při každé žádosti se individuálně posuzuje finanční zdraví žadatele. nejoblíbenější sumou je 15 000 Kč - žádá o ni nejvíce klientů.

Je nutno se osobně setkat

Ano, je. Je nutno osobně podepsat veškeré nutné dokumenty. Zároveň dochází k okamžitému osobnímu převzetí peněz. Pokud jste si sjednali návštěvu zástupce za účelem poskytnutí půjčky až do domu, tak si prosím připravte dva osobní doklady. Může se jednat o občanský průkaz, cestovní pas nebo řidičský průkaz.

Je možno odsunout splácení

U malých částek není možno oddálit splácení ani jej na nějakou dobu přerušit. U vyšších částek jsou podmínky nastavovány individuálně podle potřeb klienta a jeho schopnosti splácet.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2024) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace