Rychlá půjčka na cokoliv

Potřebujete rychle peníze na cokoli ? Potřebujete poradit ? Poskytujeme půjčky po celé ČESKÉ REPUBLICE. Půjčky od 10 000 až 100 000 Kč. Doba splácení 1 - 4 roky. Půjčky pro zaměstnance, důchodce, ženy na MD, podnikatele. U Nás nevoláte na placené linky 900 ..., neplatíte žádné poplatky za zprostředkování. Nabízíme Vám solidní jednání, online předschválení, rychlé vyplacení do 2 dnů. Půjčky pro všechny!!! Schválení je do 10 minut od vašeho požádání. Dokládá se OP a prokazuje příjem. Výhody: možnost odkladu splátek na 3 měsíce, při řádném splacení další půjčka po 3 splátek s nižším úrokem Nová půjčka pro podnikatele 30 000,- Kč pouze na OP a živnostenský list. Pro nejrychlejší vyřízení půjčky využijte náš online formulář, který najdete na našich stránkách.

Jméno žadatele:

Petra Břízová

Email žadatele:

brizovp@seznam.cz

Telefon žadatele:

775619049

Požadovaná částka:

100 000 Kč

Kraj - Bydliště

Moravskoslezský kraj

Město - Bydliště

Opava

Datum vložení inzerátu: 8.10.2012

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka bez registru a zástavy po ČR do 950000 Kč

Potřebujete půjčit.A nikde vám nechtějí půjčku poskytnout?Zkuste půjčku u nás.Nezkoumáme žádné registry,nepožadujeme zástavu nemovitosti a ručíte pouze směnkou.Další výhoda půjčky je že nikam nemusíte jezdit a složitě vy... .

Jméno:

Jiří Novotný

Částka:

950000Kč

Datum zveřejnění:

8.10.2012

Půjčka letošního roku

Půjčka bez registru pro všechny, kteří mají nějaký "škrábanec" v záznamech. My je neřešíme, nepotřebujeme ani potvrzení o příjmech. Do žádostí uvádějte vždy jméno a příjmení, rodné číslo, telefonní číslo, kraj ... .

Jméno:

Dana Lisická

Částka:

Datum zveřejnění:

4.10.2012

Rychlé peníze již dnes

Půjčka pro OSVČ, nezaměstnané, důchodce, ženy na mateřské dovolené. Není třeba dokládat příjem od zaměstnavatele, neprohledáváme registry. Půjčujeme všem.... .

Jméno:

Milan Opavský

Částka:

Datum zveřejnění:

3.10.2012

Seriózní půjčka se zástavou nemovitosti

Nabízíme nebankovní půjčku se zástavou nemovitostí. Vše je bez poplatku předem a bez nahlížení do registrů. Vyplácíme dluhy, exekuce, a nevýhodné zástavy s veškerým právním servisem. Spolupracujeme pouze s prověřenými n... .

Jméno:

Pavel Sokola

Částka:

Kč 10000000

Datum zveřejnění:

3.10.2012

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2024) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace