Nebankovní konsolidace od soukromého investora 300.000,- Kč

Dobrý den. Mám několik (spíše více) bankovních i nebankovních půjček. Ale vzhledem k mé situaci, kdy jsem na mateřské dovolené, jsou na mě splátky již příliš vysoké. Z toho důvodu poptávám nabídku nebankovní konsolidace, kterou bych chtěla splatit půjčky ve výši 300.000,- Kč a konsolidovat si je do jednoho produktu. Jelikož mám záznam v registru, tak mi každý schválí jenom pár tisícovek. A to můj problém neřeší ani v nejmenším. Proto hledám soukromého investora, který by mi mohl nabídnout více peněz. S tím, že by jsme se domluvili na výhodných podmínkách pro obě strany. Aby to vyhovovalo jak vám, tak i mě. Touto cestou sháním poctivého soukromého investora, který by mi byl ochoten pomoci v mé tíživé situaci. Příjmy: Jsem maminka na mateřské dovolené, tudíž můj příjem není vysoký a díky pozdním splátkám mám i záznamy v registrech. Což je při žádání v bance nebo u firem problém. Jevím se jim jako neplatič, což nejsem. Potřebovala bych si zkonsolidovat a poplatit veškeré své závazky (bankovní úvěr, nebankovní půjčky) ve výši cca 300 tisíc Kč a splácet tak nižší částku jednomu věřiteli. Měsíčně bych mohla platit cca 5 tisíc Kč. Mám 2 děti, takže se o ně musím postarat a musím mít dostatečný zůstatek z mého příjmu. Uvažovala jsem i nad osobním bankrotem, ale to by byla až krajní možnost. Prozatím do něj nechci, protože je to velmi vážný krok. Žila by jsem po dost dlouhou dobu na naprostém životním minimu a ovlivnilo by to moji budoucnost na mnoho let. Nemluvě o mých dětech. Proto bych do ní prozatím nechtěla. Chtěla bych si to vyplatit a poctivě splácet. Případný soukromý investor nemusí mít strach, že bych si od něj vzala peníze a poté vstoupila do insolvence. Pokud by jste mi poskytli konsolidace ve výši 300.000 Kč, tak by jsem tím měla vyřešené všechny mé závazky. A s rozumnou měsíční splátkou by jsem to poté následně vrátila. Žádná insolvence by nenastala. Pokud by se tady našel solidní člověk, férový a přímý, a ochoten mi pomoci, budu moc ráda, když mne kontaktuje e-mailem. Můj kontakt je karolínkka1@seznam.cz. Případně mé telefonní číslo 739623807, ale preferuji spíše email. Alespoň pro první kontakt a první nabídku. Prosím BEZ POPLATKU PŘEDEM (za pojištění, náklady atd). Ručit mohu směnkou, nejsem vlastníkem nemovitosti. Úrok respektuji. Moc děkuji za Váš čas. Pěkný den. Vaculová K.

Jméno žadatele:

Karolina Vaculová

Email žadatele:

karolínkka1@seznam.cz

Telefon žadatele:

739623807

Požadovaná částka:

300000

Kraj - Bydliště

Zlínský kraj

Město - Bydliště

Vsetín

Datum vložení inzerátu: 8.11.2016

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Úvěr / Půjčka / Hypotéka na bydlení v insolvenci

Poptávám půjčku, úvěr nebo hypotéku ve výši 1 600 000 Kč, kterou by jsem ráda použila na zajištění bydlení. Prosím zde seriozní osobu, která nám pomůže s bydlením tím způsobem, že za nás koupí dům do svého osobního vlast... .

Jméno:

Romana Almová

Částka:

1 600 000

Datum zveřejnění:

7.11.2016

Půjčka na automobil na splátky (od soukromé osoby, nebankovně)

Dobrý den, rád bych touto cestou našel nějakého slušného investora, který by mi zapůjčil finanční prostředky na zakoupení osobního automobilu. Rád by jsem si koupil auto, ale bohužel nemám takovou částku momentálně k dis... .

Jméno:

Tomáš Bezchleb

Částka:

140000 Kč

Datum zveřejnění:

17.10.2016

Půjčka 100 000 - 200 000 Kč bez telefonického hovoru, bez volání

Prosím o nabídku půjčky, která by se měla pohybovat v rozmezí 100 až 200 tisíc korun. Peníze použiji na vyřešení tíživé finanční situace, do které mě dostalo neuvážené obchodování. Za podmínky, že to bude bez předchozího... .

Jméno:

Petr B.

Částka:

100 - 200 000 Kč

Datum zveřejnění:

9.9.2016

Půjčka od soukromé osoby, investora, kohokoliv, 150000,- Kč

Dobrý den. Hledám jakoukoliv osobu, společnost, soukromou osobu, soukromníka nebo kohokoliv. Ne banky, protože ty mi nepůjčí, protože nemám v ČR zaměstnání. Kohokoliv, kdo by mi mohl půjčit peníze. Osobu, která by mi byl... .

Jméno:

M. V.

Částka:

150000 Kč

Datum zveřejnění:

30.8.2016

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace