Novinka Cofidis Půjčky bez Registru a Příjmu

Cofidis patří na českém trhu mezi zavedené nebankovní společnosti, který lze důvěřovat. Nemusíte mít při sjednávání strach z běžných triků - například nutnost platby poplatku předem. Parametry jednotlivých Cofidis půjček jsou velmi individuální a lze je nastavit přesně na míru. Výška zapůjčených peněz se pohybuje od spodní hranice 10 000 kč až po maximální 150 000 Kč. Přičemž za nejnižší je účtována měsíční splátka 399 Kč, za nejvyšší možnou splátka 4 500 Kč. Mezi další parametry patří možnost bez registru (ověřování v bankovním registru dlužníků) a bez příjmu (dokládání pravidelného měsíčního platu od zaměstnavatele). Na trhu existuje několik alternativ ke Cofidis půjčce. Pokud zvažujete menší obnost, vyplatí se zapřemýšlet o SMS půjčce. Doručení financí je mnohem rychlejší, jednodušší a celkově podmínky mohou vycházet lépe. Záleží ovšem případ od případu. Pro větší sumy je možnost se obrátit na soukromého investora, který vám může nabídnout naprosto individuální podmínky - u Cofidis je nutno se držet určitých pravidel, která mohou být u soukromého subjektu více pružná. Při pečlivém zvážení všech výhod, nevýhod, benefitů a rizik půjčka Cofidis vychází velmi dobře a vyplatí se ji po pečlivém srovnání s ostatními nabídkami velmi dobře zvážit. Zobrazením si dalších potenciálních zprostředkovatelů půjček nic neztratíte, pouze se můžete utvrdit ve své správné volbě.

  • ověřená finanční instituce - bez podvodů
  • možnost individuálního přístupu
  • výběr z množství připravených balíčků
  • sjednáváte se vzdělanou a informovanou osobou
  • není třeba ověřovat příjem ani registr
  • vyšší požadavky na klienta než u soukromých investorů
  • zpravidla není vyřízena ještě dnes
  • pokud je bez registru, tak jsou vyšší úroky

Podmínky pro schválení - nejčastější otázky a odpovědi.

Důchodci a ženy na MD

Skupina žadatelů z řad seniorů a maminek na mateřské dovolené je velmi specifická. Jejich příjem se sice stálý (stejně jako u zaměstnance), ale mnohem menší. Pokud patříte do této skupiny žadatelů, o Cofidis půjčku bez registru můžete požádat. Doporučuje se ale u žádosti uvést i jméno vašeho partnera nebo partnerky. Případně manžela nebo manželky.

Věková hranice

Jak již bylo řečeno, jedná se o úvěr i pro seniory. Maximálním věkem tedy žádost omezena není. Minimální věk klienta je omezen zákonem na 18 let.

Co vše musím u Cofidis doložit

Celkem se jedná o čtyři dokumenty. Prvním je kopie vaše občanského průkazu. Je třeba jej ofotit oboustranně. Druhým nutným dokladem je výpis z vašeho bankovního účtu, kde stačí doložit pouze poslední kalendářní měsíc. Třetím dokumentem je kopie dalšího osobního dokladu. Nejčastěji se jedná o řidičský průkaz nebo cestovní pas. Posledním dokumentem je potvrzení o příjmech.

Předčasné splacení půjčky

Předčasné splacení je možné. Nebudete za něj nijak penalizováni ani pokutováni. Jednoduše zaplatíte celou vypůjčenou částku včetně podepsaných úroků.

Jak rychle dostanu peníze

nejdříve je potřeba vaši žádost posoudit a schválit. V okamžiku, kdy je vše schváleno, je otázkou 48 hodin, než obdržíte žádané finance.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace