Půjčka Na Účet - Peníze Na Bankovní Účet

Půjčka na bankovní účet v sobě skrývá několik výhod. Hlavní, mezi klienty nejoblíbenější, je nezávislost na regionu, odkud pochází. Peníze mohou být převedeny na účet přes celou republiku a sjednávání z domova dodává nový rozměr. Není třeba se osobně setkávat. Nabízí se tak telefon nebo přímo online. Ruku v ruce s tímto jde i rychlost. Druhou výhodou je, že se peníze dostanou rovnou na účet, kam by je klient stejně musel vložit. Odpadá tak manipulace s hotovostí, možné přepočítání se, ztráta nebo okradení. Nevýhoda je v podstatě jedna - samotný převod. Bankovní převod financí se realizuje až druhý pracovní den ráno. Oproti sjednávání osobní schůzky, při vaší případné zaneprázdněnosti, může odpadat i tato překážka. Půjčka na účet sebou přináší i další, u jiných typů oblíbené, parametry. Při sjednání nemusíte dokládat potvrzení o pracovním poměru. Takže se ani váš zaměstnavatel nedozví o této půjčce. Druhou výhodou je možnost sjednání bez ručitele. Nemusíte zastavovat svůj majetek, hledat v rodině ručitele nebo vyřizovat papíry. Stejně jako ostatní typy i půjčka na účet je individuální a hodí se pro určité potřeby. Před samotným sjednáním je výhodné "proklikat" si ostatní nabídky a porovnat jejich vlastnosti.

Rychlost převodu na bankovní účet

Rychlost bankovního převodu financí se odvíjí od společnosti, která vám spravuje váš osobní účet. U stejného poskytovatele (v našem případě ČSOB, Air Bank, mBank) je převod okamžitý a bez čekání. Umožňuje to tak doručit peníze v bleskové rychlosti. Pokud ovšem využíváte jinou společnost, nejde o okamžitý úkon. Podle zkušeností trvá minimálně jeden den. Tj. peníze budou převedeny nejdříve následující pracovní den ráno.

Výše finanční částky a úroková sazba

Výše půjčky je velmi variabilní a závisí jen na vašem požadavku. Je omezena spodní hranicí 10 000 Kč pro zaměstnance, podnikatele a OSVČ. Pro maminky na MD, důchodce a nezaměstnané je spodní hranice nastavena na 5 000 Kč. Z horní strany je pro první skupinu žadatelů limit 60 000 Kč. Pro druhou skupinu 30 000 Kč. Úroková sazba je velmi proměnná a odvíjí se případ od případu. Hlavní roli zde hraje, do jaké skupiny spadáte. Zároveň rozhoduje a žádaná výše a rozložení splácení. I to si volíte vy sami, po pečlivém uvážení vašich měsíčních možností. U částek do 15 000 Kč (shodně pro obě skupiny) je maximální rozložení na 4 měsíce. U částek nad tuto hranici se nabízí až 24 měsíců. nebudete-li si jisti, můžete si nechat poradit s tímto parametrem od našeho finančního poradce (bezplatně).

Podmínky schválení žádosti

Musí vám být více než 20 let a méně než 75 let. Je nutné mít české občanství. Jelikož jsou žadatelé rozděleni do skupiny, dále jsou podmínky jiné. První skupina (zaměstnanci, podnikatelé, OSVČ) dokládají svůj příjem. Stačí výplatní páska, výpis z účtu nebo složenka. Druhá skupina svůj plat nedokládá. Jelikož se jedná o nebankovní řešení, není zavedena kontrola údajů v registru. Stejně tak je bez zástavy nemovitosti. Před finálním poskytnutím půjčky je nutno podepsat smlouvu včetně dohodnutého splácení + doložit dva doklady totožnosti.

Jak požádat - online, telefonicky

Po výběru se vám zobrazí formulář, následuje jeho vyplnění a odeslání. Případně můžete zavolat na uvedené telefonní číslo. Za tento hovor nejsou účtovány žádné zvýšené poplatky (nejedná se o podvod, kdy jsou vám účtovány horentní sumy za volání). Pokud jste si vybrali online cestu, spojí se s vámi zástupce. Pokud telefonickou cestu, budete se zástupcem přímo spojeni. S ním se nabízí možnost ujasnění si všech nejasností a okamžité vypracování posudku na vaši žádost - schváleno/neschváleno. Máte-li stejného poskytovatele osobního účtu, peníze můžete mít ještě dnes. V opačném případě nejpozději následující pracovní den ráno.

Určitě i vy zde naleznete řešení finančních obtíží, stejně jako tisíce lidí před vámi.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace