Poptávám rychlou nebankovní půjčku ve výši 130 000 Kč. Mám zaměstnání a tedy i z čeho splácet. Jsem zaměstnán u společnost OBI. Moje smlouva je uzavřena na dobu neurčitou a pracuji zde už 3 roky. Mohl bych to případně i doložit. Můj pravidelný měsíční příjem je 19500 Kč až 22500 Kč v čistém. Půjčku 130 000 Kč sháním bez zástavy nemovitosti a bez ručení majetkem. Jsem svobodný a děti nemám. Momentálně mám jednu jinou půjčku (ne rychlou nebankovní, ale normální od banky), kterou jsem si bral na byt. A na auto. Jedná se o 380 000 Kč. Tato bankovní půjčka je od České spořitelny. Mé měsíční výdaje mám okolo 13000 Kč. Ale během 2 let jsem se postupně zadlužil za opravy. A půjčoval jsem si postupně na vše ostatní. A tak jsem se dostal do problémů. V bance už mi nepůjčí, tam nemám kvůli minulosti žádnou šanci. V registru nejsem, ale potřebuji platit jen jedno. A ne 6 věcí. Potřeboval bych to vše spojit do jedné dlužné částky tak, abych jednomu věřiteli platil jen jednu splátku měsíčně a měl to vše pohromadě. Dlužím 54000 Kč rodině a všude po kamarádech 46 000 Kč. Proto bych potřeboval půjčku 130 000 Kč bez zástavy a bez ručení, pokud by to bylo možné. Majetkem ručit nechci jsem schopný splácet 3000 Kč - 4000 Kč pravidelně každý měsíc. Vše platím, ale nezbývá mi pak už nic. Potřebuji to zaplatit a platit jedno. Zbytek peněz chci využít na opravu vozu. Celkem by se tedy mělo jednat o 130 000 Kč. Samozřejmě chci, abych přeplatil co nejméně, ale potřebuji vaší nabídku. Prosím napište mi jaké podmínky bych u Vás mohl získat a jak dál postupovat, abych od Vás mohl dostat rychlou nebankovní půjčku. Čím dříve bych peníze mohl mít, tím by to pro mě bylo samozřejmě výhodnější. Mockrát děkuji za přečtení a prosím o rychlé poctivé nabídky na můj email nebo telefon. Děkuji, J. Říha.
Jméno žadatele:
Jaroslav Říha
Email žadatele:
jarous89@seznam.cz
Telefon žadatele:
739307278
Požadovaná částka:
130 000 Kč
Kraj - Bydliště
Ústecký kraj
Město - Bydliště
Most
Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.
Chtěla bych poprosit o nabídku půjčky (100000 Kč) od soukromého investora nebo soukromé osoby pro důchodce. Měla jsem sjednánu půjčku, kterou jsem pravidelně splácela. Splátky byly vyšší, ale můj příjem byl odpovídající.... .
Jméno:
Jaroslava Frýdlová
Částka:
100000 Kč
Datum zveřejnění:
20.5.2015
Obracím se se žádostí na seriozního soukromého investora nebo soukromou osobu s žádostí o nebankovní půjčku pro OSVČ. Obracím se na takové investory/osoby, které jsou ochotny půjčit částku 200 000 Kč - 300 000 Kč se spla... .
Jméno:
Katy
Částka:
200 000 - 300 000 Kč
Datum zveřejnění:
27.4.2015
Hledám soukromou osobu nebo soukromého investora, který by poskytl své vlastní finance formou nebankovní soukromé půjčky - ve výši 500 000 Kč. A tím by mi tento investor nebo osoba pomohla z mého finančního problému. Jse... .
Jméno:
neuvedeno
Částka:
500 000 Kč
Datum zveřejnění:
27.4.2015
Prosím, najde se někdo, kdo půjčí 50 000 Kč v exekuci a v registru? Zkoušela jsem všechny možnosti, na které jsem na internetu narazila a nic. Už pomalu přestávám věřit, že existuje někdo, kdo opravdu půjčí 50 000 Kč pok... .
Jméno:
Jarmila Pavlíková
Částka:
50000 Kč
Datum zveřejnění:
27.4.2015
Bleskové půjčky (2009 - 2025) www.BleskovePujcky.cz
Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace