50 000 Kč nebankovní půjčka v exekuci a v registru!

Prosím, najde se někdo, kdo půjčí 50 000 Kč v exekuci a v registru? Zkoušela jsem všechny možnosti, na které jsem na internetu narazila a nic. Už pomalu přestávám věřit, že existuje někdo, kdo opravdu půjčí 50 000 Kč pokud máte exekuci a jste v registru. Bohužel ne vlastní vinou jsem v registrech a mám exekuce, takže se se mnou nechce nikdo bavit a každý mě ihned zamítne. Ale pracuji a mám příjem, takže mám na splácení a jsem schopná Vám peníze vrátit. Mám ČID (částečný invalidní důchod) a ještě dělám doma - šiji a spravuji oděvy. Peníze na splátky tedy mám a mohu si tuto půjčku dovolit vzít. A pak ji věřiteli i splácet. Prosím, je mi jedno, jaký bude úrok. Může být i vyšší a počítám s tím, že bude vyšší. Protože jsem zkoušela žádat už všude a nikde jsem nepochodila. Získat tak od někoho nabídku bude skoro zázrak a počítám s tím, že přeplatím víc než v bance. Může to být i na směnku, jen nemám na poplatky a jakékoliv platby předem. Toto mi prosím nenabízejte, nic dopředu hradit nemohu. A splatit jsem schopna do dvou let, samozřejmě záleží na splátce a úrocích. Našel by se tedy někdo, kdo nabídne nebankovní půjčku 50 000 Kč bez kontroly exekucí a registrů? Pořád se mluví o tom, kolik je u nás lichvářů. Ale když je člověk hledá, tak na žádného nemůže narazit. Poradíte někdo, kde nějakého najít v Olomouci nebo blízkém okolí? Já už jsem zoufalá a peníze potřebuji opravdu rychle. Proto mi už ani nevadí, pokud bych měla zaplatit více. Můj telefon je 702673661, pokud možno volejte po 14-té hodině. V práci nemůžu telefonovat. Peníze potřebuji velice rychle, pokud to právě čtete a máte možnost mi peníze dát, tak mi prosím zatelefonujte ještě dnes. Budu moc vděčná. Pomozte mě prosím a nabídněte. Pevně věřím, že se přece jen najde poskytovatel nebankovních půjček, kterému by nevadila exekuce a registr a mohl nabídnout 50 000 Kč.

Jméno žadatele:

Jarmila Pavlíková

Email žadatele:

dracius@centrum.cz

Telefon žadatele:

702673661

Požadovaná částka:

50000 Kč

Kraj - Bydliště

Olomoucký kraj

Město - Bydliště

Olomouc

Datum vložení inzerátu: 27.4.2015

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu - až 250 000 Kč

Na přání inzerenta byly z inzerátu smazány všechny osobní informace. Vyberte si výše jiný inzerát. Dobrý den, potřebuji najít nebankovní půjčku, kterou by bylo možné schválit i bez doložení příjmu. Její výše by mě... .

Jméno:

smazáno

Částka:

250 000 Kč

Datum zveřejnění:

27.4.2015

Kdo půjčí soukromě 100 000 Kč bez poplatku a bez registru

Najde se někdo seriózní a poctivý, kdo by mi mohl pomoc a půjčit 100 000 Kč? Vyžaduji čestné jednání bez podvodů - bez poplatků. Nejsem schopná Vám dávat peníze za nic a nikomu nic takové nevyplácím. Prosím nepište si př... .

Jméno:

Veronika

Částka:

100 000

Datum zveřejnění:

27.4.2015

40 000 Kč - Rychlá nebankovní půjčka bez registru a bez příjmu

Dobrý den, hledám úvěr nebo rychlou nebankovní půjčku ve výši 40000 Kč. I když mám pravidelný měsíční příjem, představovala bych si produkt, který bude bez dokládání příjmu. Zároveň nechci ručit žádnou nemovitostí ani ji... .

Jméno:

Veronika Uhlířová

Částka:

40000

Datum zveřejnění:

27.4.2015

Půjčka na dluhy 80000 Kč - Vyplacení dluhů a sloučení půjček

Velmi moc zdravím, obracím se na vás s otázkou, kde v dnešní době sehnat peníze na dluhy? Konkrétně na vyplacení dluhů ve výši 80000 Kč a sloučení všech půjček do jedné větší. Věřte mi, že jsem vyzkoušel již naprosto vše... .

Jméno:

Zdenek

Částka:

80000 Kč

Datum zveřejnění:

3.11.2014

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace