Bezpečná půjčka bez doložení příjmu - HK Investment s.r.o.

Nepůjčím vám v bance, protože jste zapsaní v registru dlužníků? Nevadí. Jsme nebankovní společnost, která poskytuje peníze i lidem se záznamem. Jmenujeme se HK Investment s.r.o. a naleznete vás v Hradci králové - peníze ale poskytujeme v rámci celé České republiky. Pokud jste si vzali již peníze od jiné společnosti a máte nevýhodné podmínky, tak vám nabídneme lepší a celou částku za vás vyplatíme. Zároveň nabízíme i řešení exekuce uvalené na váš byt nebo dům. Novinka: nově poskytujeme i podnikatelské úvěry a spotřebitelské úvěry podle novely zákona o spotřebitelském úvěru. Nabízíme až maximální dobu splatnosti na 10 let - budete mít nízké splátky a vše se rozloží na dostatečně dlouhou dobu. Zároveň můžete požádat až o dvouměsíční odklad splácení. Budete tak mít na vše dostatečný čas. Pokud se rozhodnete nebankovní půjčku předčasně splatit, tak nebudete platit žádný poplatek ani penále. Veškeré peníze poskytujeme pouze se zástavou - musíte ručit svým majetkem. Případně majetkem třetí osoby (rodina, přátelé, známí). Zajišťujeme i právní servis a veškeré smlouvy či s transakcí spojené papírování. Záruka velmi rychlé jednání a schválení.

Jméno žadatele:

Michal Kuře

Email žadatele:

v.slesinger@hkinvestment.cz

Telefon žadatele:

773689615

Požadovaná částka:

500 000 Kč

Kraj - Bydliště

Jihočeský kraj

Město - Bydliště

Jindřichův Hradec

Datum vložení inzerátu: 14.9.2012

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka na směnku ihned do 200000 Kč

Potřebujete půjčit do 200.000,- Kč a máte záznamy v registru? Půjčte si hned na cokoliv. Schválení do cca 10 minut,od žádosti. Menší záznam v registrů nevadí. Při lustraci registrů-přistupujeme individuálně ke každému kl... .

Jméno:

Petr Sedláček

Částka:

200 000 Kč

Datum zveřejnění:

13.9.2012

Nabízím Jednu z nejvyhodnějších pujček TOP 2012

Dobrý den, nabízím vám řešení vaší složité finanční situace. Konatktujte mě a sjednejte si půjčku. Při jednání nenahlížíme do REGISTRU! Stejně tak pomáháme i řešit exekuce a vyplácíme klienty z problémů a dluhů. Přijede... .

Jméno:

Grand PujcimSi

Částka:

od 10 000-200 000 000 kč

Datum zveřejnění:

12.9.2012

Pomoc při těžké životní situaci, důchodce

Dobrý den, chtěla bych vás požádat o finanční pomoc. Jsem důchodkyně a pravidelně pobírám důchod. Nemám našetřené žádné rezervní finance a velmi nutně bych potřebovala půjčku. Jedná se o 30 000 Kč. Chtěla bych je vzhlede... .

Jméno:

Zdena Pokorná

Částka:

30 000 Kč

Datum zveřejnění:

12.9.2012

Půjčka pro nezaměstnané do150000 - Ještě dnes

Dobrý den, jsme nebankovní společnost, která se zabývá poskytováním půjček. Jako nebankovní subjekt nabízíme několik výhod, které vám bankovní společnosti neposkytnou. První a výraznou výhodou (narozdíl od bank) je, že n... .

Jméno:

Jiří Bittman

Částka:

150 000 Kč

Datum zveřejnění:

11.9.2012

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2021) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace