Půjčka pro mladou rodinu na bydlení a životní výdaje

Dobrý den. Jmenuji se Michael Pouzal. A je mi 20 let. Jsem z Jindřichova Hradce. Nedávno jsem se od své přítelkyně dozvěděl, že čekáme s přítelkyní rodinu. Přišlo to jako rána z čistého nebe a nebyl jsem na to vůbec připraven. Nemám žádné úspory a nevím, jak bych si to všechno mohl dovolit zaplatit. Takové velké příjmy nemám. A ani jedna strana rodičů nám nepomůže, ani finančně! Práci mám, ale jen jako brigádu. Vydělám si cca 14 000 Kč čistého měsíčně. Potřebovali bychom pomoct. Jsme z toho oba nešťastní a často se kvůli tomu hádáme. Potřebovali bychom cca 20000 Kč do začátku, na založení mladé rodiny. Jen na nejnutnější výdaje, které budou souviset s bydlením a běžnými životními výdaji. Jsme mladí a nemáme žádný movitý majetek. Proto bychom vám nemohli dít žádnou zástavu. Nejsme moc bonitní, já na to nemám takové příjmy. Kdyby jste ale mohli přihlédnout k mému mladému věku, všechno vám vrátím za každou cenu. Protože bych jako mladý otec nechtěl dostat rodinu do problémů. Úrok bych si představoval co nejmenší, protože se nám bude hodit úplně každá koruna. Předem o nic prosím nežádejte, protože i kdyby to nebyly podvody, tak bych na zaplacení prostě neměl. Žádám o peníze, protože je nemám, tak jak bych platil někomu něco předem? Pomůže prosím někdo mladé rodině v začátcích? Prosím o pomoc, děkuji. Volejte 725979175 nebo pište michaelpouzal@email.cz.

Jméno žadatele:

Michael Pouzal

Email žadatele:

michaelpouzal@email.cz

Telefon žadatele:

725979175

Požadovaná částka:

20 000 Kč

Kraj - Bydliště

Jihočeský kraj

Město - Bydliště

Jindřichův Hradec

Datum vložení inzerátu: 18.10.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Výmaz z registru dlužníků za paušál na telefon

Dobrý den. Jsem v registru neplatičů kvůli nedoplacenému telefonu. Zařídil jsem si paušál na telefon, kdy jsem měl platit každý měsíc faktury. Bohužel mi to nevyšlo a něco jsem nezaplatil. A tak mě operátor dal do bankov... .

Jméno:

Petr Hanč

Částka:

45000 Kč

Datum zveřejnění:

14.10.2013

Potřebuji půjčit 20 000 Kč na domácnost, bezúčelová půjčka

Dobrý den, rychle bych potřebovala půjčit 20000 Kč. Potřebovala bych tyto peníze jako bezúčelovou půjčku na domácnost, kdy bych nemusela dokládat použití každé koruny nějakou fakturou. Jsem nezaměstnaná, ale podporu mám ... .

Jméno:

Dana Gabrielová

Částka:

20000 Kč

Datum zveřejnění:

17.10.2013

Půjčka s příjmem a vedlejším příjmem, kdo půjčí peníze?

Potřebuji půjčit co nejdříve 250 000 Kč. Jsem pracující žena s příjmem ze zaměstnání 15 000 Kč + mám k tomu i vedlejší příjem, který je ale každý měsíc odlišný. Jedná se zpravidla o 10 000 Kč až 15 000 Kč. Bez poplatku -... .

Jméno:

Klára Veselá

Částka:

250 000 Kč

Datum zveřejnění:

15.10.2013

Půjčka na náhradní (nouzové) bydlení, byl jsem vyhozen z domu

Dobrý den, potřeboval bych půjčit výše uvedenou částku, případně částku dle Vašeho uvážení, na nové (náhradní) bydlení. Peníze požaduji na náhradní bydlení spolu se stěhovacími a dalšími výdaji. Momentálně mám bohužel je... .

Jméno:

Jiří Štafel

Částka:

20000 Kč

Datum zveřejnění:

15.10.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2021) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace