Kdo mi půjčí na vybavení domácnosti, ihned, spěchá

Kdo mi může půjčit na 2 měsíce 8 000 Kč. Peníze použiji na dovybavení domácnosti. Zadali jsme si jedné firmě zakázku, kterou nečekaně dokončila dříve a peníze chtějí ihned. Jenomže já je teď nemám. Počítala jsem, že budu mít další dva měsíce na došetření všech peněz. Teď jim potřebuji hodně nutně zaplatit. Ze svého platu to můžu mít zaplacené za dva měsíce. Každý měsíc vám dám 1 000 Kč jako úrok nebo poplatek za poskytnutí peněz. Můžu posílat každý měsíc (5 000 Kč a 5 000 Kč) nebo vám to dám potom celé najednou. Mám zaměstnání na dobu neurčitou a můžu doložit včetně dokladů. V žádném případě nechci bankovní nebo nebankovní společnosti, chci normálního člověka, poctivého soukromého investora. Preferuji osobní jednání a setkání. Rozhoduje rychlost! kdo i půjčí? Najde se někdo? Napište prosím na e-mail. Děkuji, Iva

Jméno žadatele:

Iva

Email žadatele:

18091959@seznam.cz

Telefon žadatele:

nemám

Požadovaná částka:

8 000 Kč

Kraj - Bydliště

Kraj Vysočina

Město - Bydliště

Pelhřimov

Datum vložení inzerátu: 25.2.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Scháníme půjčku od slušného a poctivého člověka, ne podvod

Společně s manželem hledáme poctivého a slušného člověka, který nám okamžitě půjčí 55 000 Kč, nejlíp v hotovosti u nás doma. Je mi 38 let, jsem vdaná a máme 3 děti. Já sama zaměstnaná nejsem, ale můj manžel je a může i d... .

Jméno:

Radka Krajčovičová

Částka:

55 000 Kč

Datum zveřejnění:

25.2.2013

Expresní půjčky Ostrava ihned - se zástavou nemovitosti

zdravíme, nabízíme půjčku pro všechny, kteří potřebují rychle hotovost. Případně vyplatit své závazky, ale v bance jim nepůjčí kvůli záznamu v registru. Půjčka je zcela bezúčelová. Je možné získaný obnos použít na cokoli... .

Jméno:

Renáta Skočková

Částka:

miliony Kč

Datum zveřejnění:

25.2.2013

Sháním Půjčku - Sháním Peníze na Podnikání, Do výplaty, Ještě Dnes

Sháníte peníze a nevíte, kde je vzít? Tak jste zde správně. Jmenuji se Petra Nová a zastupuji na internetu nebankovní společnost, která má k dispozici až 300 000 Kč (tři sta tisíc) pro každého klienta. Minimální akceptov... .

Jméno:

bc. Petra Nová

Částka:

300 000 Kč

Datum zveřejnění:

24.2.2013

Nejlepší půjčky se zástavou nemovitosti po dobu 30 let.

Nabízíme rychlé vyřízení bez náhledu do registru a prokazování příjmu. Zabezpečíme uhrazení veškerých Vašich závazků, abyste nepřišli o Vaše bydlení. Půjčky jsou poskytovány na období 1 – 30 let s možností předčasného ... .

Jméno:

Milan Karička

Částka:

Datum zveřejnění:

24.2.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2024) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace