Úvěr na Bydlení - Půjčky na Podnájem a Koupi Bydlení

Zdravíme Vás. Jsme soukromá akciová společnost, která na nebankovním trhu poskytuje veškeré finanční služby, které jinak zajišťují banky. Dokážeme vám nabídnout všechny služby, které běžně poskytují bankovní společnosti - úvěr na bydlení, peníze na zaplacení nájmu a i peníze na ostatní potřeby, které se týkají oblasti nemovitostí a bydlení. Podmínky nejsou u všech produktů stejné - pokud hledáte peníze na zaplacení nájmu v rámci tisíců a pokud hledáte peníze na koupi domu v rámci milionů - podmínky se budou vždy lišit. U nižší částek (tisíce až deseti tisíce) jsou schůdné pro všechny žadatele. Žádné registry, dokládání příjmů ani ručení. takovýto úvěr na bydlení je poskytnut každému zájemci bez další podmínek - je nutné být pouze starší 18 let, mít trvalé české občanství, být způsobilý k právním úkonům a mít trvalé bydliště (ne na obecním úřadě). U vyšších částek (sta tisíce až miliony) vždy požadujeme prověření příjmů. Ten lze doložit například výpisem z účtů. Velikou výhodou je, pokud máte nějaký majetek. Nemusíte jím přímo ručit,ale dokazuje vaši bonitu. Pro konkrétnější informace náš prosím kontaktujte - u vyšších úvěrů na bydlení vždy řešíme naše požadavky individuálně a je lepší mluvit osobně. Pokusíme se vám vyjít co nejvíce vstříc. Budeme se těšit na naši spolupráci a pomáhání vám v zajištění vašeho vysněného domova.

Jméno žadatele:

Bydlení a.s.

Email žadatele:

klikni vedle

Telefon žadatele:

klikni vedle

Požadovaná částka:

3 000 000 Kč

Kraj - Bydliště

Kraj Vysočina

Město - Bydliště

Pelhřimov

Datum vložení inzerátu: 31.1.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčím Vlastní Peníze - Ihned Ještě Dnes na Účet

Jsem podnikatel, který má v současnosti peníze navíc - půjčím vlastní peníze. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl je poskytnout k půjčení zájemcům na internetu. Nejsem zapojený v žádné společnosti, která poskytuje nebankovní... .

Jméno:

ing. Pavel Haberák

Částka:

500 000 Kč

Datum zveřejnění:

31.1.2013

Půjčky do 50 tisíc, 100 tisíc, 200 tisíc, 300 tisíc, 500 tisíc

Dobrý den, jako obchodní zástupce naší společnosti vám nabízím peníze v několika kategoriích. U každého rozmezí jsou jasně stanoveny podmínky, dle kterých se můžete velmi jednoduše orientovat. U nejnižší možné částky, 50... .

Jméno:

Půjčky do tisíc

Částka:

500 000 Kč

Datum zveřejnění:

31.1.2013

Půjčky do 5 tisíc, 10 tisíc, 15 tisíc, 20 tisíc, 30 tisíc

Dobrý den, nabízíme našim klientům půjčky v celkem pěti kategoriích. Jedná se o půjčky do 5 tisíc a 10 tisíc - v tomto případě není kontrolován registr, není požadováno doložení vaší výplaty a ani váš zaměstnavatel nemus... .

Jméno:

Adam Petrák

Částka:

30000 Kč

Datum zveřejnění:

31.1.2013

kdo pujčí 70000kč

v podnikaní jsem se dostal do dluhu 500000kč a v součastnosti potřebuji splatit 70000kč. mam už splaceno 50% děkuji za kladné vyřízení... .

Jméno:

Jiří beran

Částka:

70000 kč

Datum zveřejnění:

25.1.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2024) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace