Půjčka pro nezaměstnané na nájem bez poplatku

Dobrý den. Nejen svoji vinnou jsem se dostal do velmi obtížné situace. Bydlel jsem v pronajaté nemovitosti, kde sousedé zahradili příjezdovou cestu. Vlastník s nimi vede už dvouletý soudní spor. Pořád mne utvrzoval, že se vše vyřeší, že mne potřebuje, že ho nesmím opustit. Protože právě před dvěma lety onemocněl rakovinou krve, nechtěl jsem jsem mu ubližovat. A tak jsem si našel jiné dočasné bydlení. To musím nyní opustit, protože majitelka o dům přišla v exekuci a musím se vystěhovat. Jsem na úřadu práce, jsem nezaměstnaný, pobírám 4 500 Kč, ale přivydělávám si jako sezonní kuchař. Takže mám i něco navíc. O dřívější práci jsem kvůli problémům s bydlením přišel. Nikdy jsem neměl půjčku a teď ji pro nízký prokazatelný příjem nedostanu. Nic jiné než žádat na nájem u nebankovního poskytovatele mi už ale nezbývá. Rád bych půjčku s pravidelnou měsíční splátkou, abych si mohl najít nájem a stálejší práci v okolí budoucího bydliště. Je mi 52 let, jsem asi ještě ze staré školy a podvodům tohoto nového světa moc nerozumím. 900 nevolám, bez poplatku, bez zástavy. Nábytek a věci mám v minulém bydlišti, majitel, téměř vyléčený mne hodil přes palubu a nezvedá telefon. A do toho se rozbila spojka na autě. A tolik jsem chtěl každému vyhovět. Splácet mohu pravidelně 2 000 Kč, v práci samozřejmě více. Hlavně bez poplatků prosím. A co nejdříve to bude možné. Děkuji vám pěkně za vaše nabídky, Antonín Wellner, 607846429, antwell@seznam.cz, 80000 Kč, Rokycany

Jméno žadatele:

Antonín Wellner

Email žadatele:

antwell@seznam.cz

Telefon žadatele:

607846429

Požadovaná částka:

80000 Kč

Kraj - Bydliště

Plzeňský kraj

Město - Bydliště

Rokycany

Datum vložení inzerátu: 22.10.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka do výplaty z nového zaměstnání, změna zaměstnavatele

V srpnu tohoto roku jsem opustil své stávající zaměstnání, protože firma nebyla schopna vyplácet mzdy. tak jsem si začal hledat nové zaměstnání. Od října jsem ve zkušební době u nového zaměstnavatele. Prošel jsem školen... .

Jméno:

Richard Smělý

Částka:

30000 Kč

Datum zveřejnění:

21.10.2013

Potřebuji rychle půjčit 40000 Kč bez registru, poplatku a ihned

Dobrý den, žádám a prosím půjčit 40 000 Kč. Po celý můj život jsem neměl žádné problémy s bankami. Silná krize, která nastala kolem roku 2008, mě dostala do problémů, do dluhů. Sám jsem se rozhodl, že prodám svůj byt a z... .

Jméno:

Ivan Grác

Částka:

40000 Kč

Datum zveřejnění:

20.10.2013

Konsolidace dluhů z manželství do 500 000 Kč

Dobrý den, byla jsem vdaná, nyní jsem už rozvedená. A to je přesně to místo, kde začaly moje problémy. Z manželství jsem si odnesla dluhy, se kterými se teď musím sama prát. Potřebuji nutně půjčit 500000 Kč (půl milionu)... .

Jméno:

Irena Musilová

Částka:

500000 Kč

Datum zveřejnění:

19.10.2013

Rychlá nebankovní půjčka 160000 Kč bez registru?

V minulosti jsem udělala něco, čeho teď lituji a jsem kvůli tomu ve špatné situaci, dlužím 160000 Kč. A potřebovala bych si od vás půjčit, abych zaplatila vše co mám. A pak splácela již jen jednu půjčku a nic víc. Hledám... .

Jméno:

Nikola Kratochvílová

Částka:

160 000 Kč

Datum zveřejnění:

19.10.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace