Scháním půjčku na směnku, bez poplatků předem a bez ručení nemovitostí

Scháním půjčku 200000 Kč na směnku, ale bez ručení nemovitostí. A taky bez nahlížení do registru. Bez poplatků předem, protože tyto triky jsem už prohlédl a nehodlám přijít o žádné peníze. A bez ručení nemovitostí. Potřebuji peníze na směnku 200 000 Kč. všechny vypůjčené finance půjdou na výstavbu základové desky a obvodového zdiva rodinného domu. Pro navýšení hypotečního úvěru. Scháním to ještě teď na začátku sezóny a nechci čekat až bude pozdě. Proto prosím minimum papírování a hlavně rychlé vyřízení. Nemůžu zastavit dům. vše budu řádně splácet v menších měsíčních splátkách a vámi stanovené RPSN budu plně respektovat. Prosím o poskytnutí relevantních nabídek na dave.mojza@seznam.cz nebo na 737233270. Rokycany. Klidně celé na směnku. Bez poplatků. Bez ručení nemovitostí. Děkuji, David Mojžíš

Jméno žadatele:

David Mojžíš

Email žadatele:

dave.mojza@seznam.cz

Telefon žadatele:

737233270

Požadovaná částka:

200000 Kč

Kraj - Bydliště

Plzeňský kraj

Město - Bydliště

Rokycany

Datum vložení inzerátu: 27.5.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka na zaplacení dědické daně

Mám zaplatit dědickou daň, na kterou ale nemám finanční hotovost. Nemám nic, čím bych vám mohl ručit. Nevlastním žádný dům ani byt. Jsem v zaměstnaneckém poměru, který vám mohu kompletně doložit. Můj měsíční příjem je 20... .

Jméno:

Roman Šíma

Částka:

1 100 000 Kč

Datum zveřejnění:

27.5.2013

Půjčení peněz bez poplatku a zálohy předem až do 200 000 Kč

Pokud vám nikde nepůjčili, pokud jste zaplatili poplatek nebo zálohu předem a nemáte doposud žádné peníze, tak je ta pravá chvíle jednat. Obrátit se konečně na někoho, kdo poctivě dává peníze. Kdo poskytuje půjčení peněz... .

Jméno:

Clever Půjčky

Částka:

200 000 Kč

Datum zveřejnění:

27.5.2013

Půjčka na zaplacení pohledávky, pro celou ČR

Poptávám půjčení peněz na zaplacení jedné pohledávky. Soukromí páni investoři mohou být z celé ČR. Stejně chci peníze převodem na účet. Pohledávka je ve výši 20000 Kč. Brala jsem menší výplatu a k tomu manžel mi taky moc... .

Jméno:

Monika Prasličková

Částka:

20000 Kč

Datum zveřejnění:

27.5.2013

Potřebuji půjčku na vyplacení exekuce

Dobrý den, potřebovali by jsme společně s mým manželem půjčku na vyplacení naší exekuce. Hledáme takového nebankovního poskytovatele, který může nabídnout peníze bez ručení nemovitostí. Sice vlastníme částečně dům, ale j... .

Jméno:

Ivana Vejražková

Částka:

400 000 Kč

Datum zveřejnění:

27.5.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2024) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace