Nejvýhodnější spojení půjček, úvěrů, hypoték, dluhů - Výhodně

Dobrý den, potřebuji najít nejvýhodnější spojení mých závazků. Může jít o spojení půjček, dluhů, hypoték apod. Jako spousta lidí jsem se dostala do situace, která mi nedá spát. Bohužel vlastní hloupostí a za chyby se platí. Mám v současné době 2 exekuce a několik nedořešených restů. V současné době nevím co mám platit dřív. Mám na sebe psaný nějaký majetek, ale přítel o mé situaci nemá ponětí. Z toho důvodu nemohu ručit nemovitostí. A poptávám tak nejvýhodnější spojení všech mých úvěrů, hypoték a dluhů bez zástavy nemovitosti. Pokud mu o tom povím, nedokážu si představit co by se dělo. Nechci kvůli vlastní hlouposti bourat rodinu i když to k tomu pomalu spěje. V současné době splácím okolo 7 000 Kč měsíčně, ale tím jak mezi dluhy vybírám co dříve zaplatit. Nezvládám to řešit najednou. Vím že žádám o vysokou částku ale jen pokud to uhradím vše současně, dokážu poté pravidelně splácet. Vím, že 1 000 000 Kč je moc peněz na spojení. Ale snažím se najít nějaké výhodné řešení. Nevím co víc napsat, konkrétněji se rozepsat nemohu. I když už moc nevěřím že by se mi mohlo podařit můj problém vyřešit, děkuji všem alespoň za to, že mou žádost mezi ostatními alespoň četli. Jsem zaměstnaná a žiji s přítelem, který o mé situaci nemá ponětí. Mám dvě nezaopatřené děti. Splácet mohu maximálně 7 000 Kč měsíčně. Mám na sebe psaný majetek, ale nemohu s ním ručit z osobních důvodů. Mám dluhy i jiné půjčky. Prostě o berte tak, že mám finanční závazky v podobě úvěrů, dluhů, hypoték. Všeobecně dlužím. A hledám nejvýhodnější spojení všeho dohromady. Vaše peníze použiji na vyplacení exekucí a ostatních pohledávek. Samozřejmě úrok co nejmenší. Ale netuším o kolik víc se platí. Myslím si, že 10% až 20 % je výhodné. Vážně ale nevím jak se úroky pohybují. Nabídněte mi prosím co nejvýhodnější nabídku, kterou máte. Děkuji a všem přeji ač chladný, ale v rámci možností pěkný den. Dragana, Plzeň (dragana.d@seznam.cz, +420722482102).

Jméno žadatele:

Dragana

Email žadatele:

dragana.d@seznam.cz

Telefon žadatele:

722482102

Požadovaná částka:

1 000 000 Kč

Kraj - Bydliště

Plzeňský kraj

Město - Bydliště

Plzeň

Datum vložení inzerátu: 15.4.2014

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Rychlá nebankovní půjčka 12000 Kč (ještě dnes) bez registru

Dobrý den, jmenuji se Petr Šolc a jsem z Chomutova. Dostal jsem se do velmi špatné finanční situace. A jsem už opravdu zoufalý. opravdu už nevím kam dál, abych dostal rychlou nebankovní půjčku. A to potřebuji jenom pitom... .

Jméno:

Petr Šolc

Částka:

12000 Kč

Datum zveřejnění:

14.4.2014

Půjčka na splacení dluhů bez ručení nemovitostí a bez registru

Dobrý den. Poptávám peníze na splacení dluhů ve výši cca 1200000 Kč, ale bez ručení nemovitostí. Tak trochu o moji situaci. Měl jsem bankovní úvěry, u kterých jsem vše zvládal splácet bez problému. Jenom pak nastala situ... .

Jméno:

Pavel Koreň

Částka:

1200000 Kč

Datum zveřejnění:

10.4.2014

Půjčka pro začínajícího podnikatele bez zástavy

Dobrý den, sháním na rychlo půjčku 250 000 Kč. Je mi 19 let a chci začít své podnikání. Sháním půjčku od kohokoliv ve výši 250 000 Kč na dobu 7 až 8 let. Peníze využiji na náklady začátku podnikání. Jsem v registrech kvů... .

Jméno:

Martin Vejmola

Částka:

250 000 Kč

Datum zveřejnění:

5.4.2014

Nebankovní půjčky 50000 Kč - kdo půjčí bez poplatku?

Poptávám nabídky nebankovní půjčky 50000 Kč. Byť s přítelkyní pracujeme jako správci - domovníci. A to v penzionu je naše práce vedena jako brigáda. A nemůžeme doložit pracovní smlouvu. Proto jsme se rozhodli oslovit neb... .

Jméno:

Lubomír Śťastný

Částka:

50000 Kč

Datum zveřejnění:

31.3.2014

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace