Oddlužení fyzické osoby Praha, Brno, Jihlava, OSVČ

Nabízíme oddlužení fyzické osoby z Prahy, Brna, Ostravy, Jihlavy...zkrátka z každého města české republiky. Osobní bankrot může být často velmi problémové. Proto je vždy nutno k oddlužení přizvat osoby, které se v tomto oboru pohybují a dokáží vám pomoci. Ať již ohledně právnických rad, postupů nebo zajištění jednotlivých kroků. Do problému se může v dnešní době dostat každý. A pro tyto případy jsme zde my. Využijte šanci, znovu zažít klidný rodinný život. Bez nahánění exekutory, věřiteli a vymahači. Pomůžeme vám vyřešit oddlužení fyzických osob dle českých zákonů a právních norem. Každopádně vám jako první krok doporučujeme jistější variantu. Oddlužení je schváleno jen 10% žadatelů. U nás máte ještě šanci si vzít půjčku a spojit všechny dluhy. A vše splácet postupně po menších částkách. Vyberte si níže jeden z produktů a zkuste nás požádat přes internet. Máte touto formou mnohem vyšší šanci na schválení, než u oddlužení u soudu. Můžeme nabídnout kompletní očištění nemovitosti od dluhů a závazků. Umíme zastavit do 48 hodin nucenou dražbu rodinného domu nebo bytu. Případně nabídneme jiné možnosti, jak se dostat ven z problémů a znovu začít žít klidným životem. Právní servis nabízíme zcela zdarma. Stačí jen nás jen kontaktovat s konkrétním požadavkem, zavoláme vám zpět bezplatně. Za ten klid jedno deslání žádosti stojí. Začnete to řešit, dokud je ještě čas. A ten každou chvílí utíká. Ať již jste z Prahy, Brna, Ostravy nebo Jihlavy - požádejte nás, oddlužíme fyzické osoby a zbavíme je dluhů. Právní servis je zdarma.

Jméno žadatele:

Zuzana Machová

Email žadatele:

neuveden

Telefon žadatele:

734157672

Požadovaná částka:

2 500 000 Kč

Kraj - Bydliště

Hlavní město Praha

Město - Bydliště

Praha 3

Datum vložení inzerátu: 29.4.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Express Cash půjčka a exekuce, ne podvod

Máme v nabídce novinku. Express cash půjčku i s drobnou exekucí. Není to podvod. Naše rychlé nebankovní řešení se skrývá v několika produktech, ze kterých si můžete níže vybrat. Jedná se vždy o nebankovní typy. U Express... .

Jméno:

Markéta Ilchmannová

Částka:

20000 Kč

Datum zveřejnění:

29.4.2013

Půjčka pro dítě, na nový pokojíček

Dobrý den, jsem na Mateřské dovolené. V listopadu 8.11.2012 se my narodila dcera a chtěla bych ji udělat pokojíček. Ale bohužel mi to neumožňují mé našetřené finance. Skoro nic ušetřeno nemám. Pobírám 10384 Kč měsíčně ja... .

Jméno:

Kristýna Jonešová

Částka:

20000 Kč

Datum zveřejnění:

29.4.2013

Půjčka 20000 Kč na OP (občanský průkaz)

Nabízíme velmi žádanou půjčku 20000 Kč jen na OP (občanský průkaz) a výplatní pásku. U nás zařídíte naprosto vše bez poplatků dopředu. Za žádných okolností u nás nikdy nebudete vyzváni, abyste nám platili jakoukoliv zálo... .

Jméno:

ing.Mašlík

Částka:

150000 Kč

Datum zveřejnění:

29.4.2013

Splacení všech půjček, jsem v registru dlužníků

Dobrý den, za poslední roky se mi nahromadili půjčky, dluhy a závazky. Mám více splátek měsíčně, běží mi více úroků a placení nikdy nebylo moc ideální. Všeobecně mám i nastavené příliš vysoké splátky a velmi vysoké úroky... .

Jméno:

Martin Urban

Částka:

600000 Kč

Datum zveřejnění:

29.4.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace