Půjčka do 2 dnů, do 48 hodin peníze na účtu

Nabízím všem lidem v nouzi nebankovní půjčku online. vše budete mít do 2 dnů, do 48 hodin na účtu. Půjčím vám peníze bez kontrolování a nahlížení do registru. U mých služeb nejsou třeba poplatky předem. Nic předem nevyžaduji a i tak s vámi budu jednat a schvalovat vaši žádost. Nevoláte mi na drahá čísla, ale vyberete si jednu z mých nabídek a požádáte online. Každou žádost vyhodnocuji individuálně a na míru vaším potřebám. Žádat může úplně každý. Peníze dáme podnikatelům, zaměstnancům, důchodcům... . Konkrétně u podnikatelů požadujeme, aby podnikali déle než 6 měsíců. Schválení žádosti jsem schopna realizovat okamžitě do 20 minut. Férové jednání je samozřejmostí. Peníze od podpisu smlouvy do 2 dnů na účtě. jen 48 hodin a máte peníze plně k dispozici. Měsíční splátky si domluvíme tak, aby vám to vyhovovalo. Předčasné splacení bude dohodnuto bez sankcí a poplatků. V případě ztráty zaměstnání nebo nemoci nabízím jako součást každého mého balíčku i možnost odkladu splátek - nedostanete se tak ne vlastní vinou do finančních problémů. Nově vám nabízím půjčky i pro podnikatele - žádat mohou od 30 000 Kč až do 300 000 Kč. A samozřejmě bez poplatku. Je zde i možnost, že půjčíme i začínajícím podnikatelům. A peníze budete mít do 2 dnů (48 hodin) u sebe na účtu. Požádejte online přes internet ještě dnes.

Jméno žadatele:

Volfová Petra

Email žadatele:

neuveden

Telefon žadatele:

773603226

Požadovaná částka:

5000000000 Kč

Kraj - Bydliště

Hlavní město Praha

Město - Bydliště

Praha 10

Datum vložení inzerátu: 21.6.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Insolvenční řízení, Osobní bankrot, Oddlužení do 48h

Mohu vám pomoci v jakkoliv složité situaci. Pokud se bojíte otevřít dveře, naléhají na vás vymahači, věřitelé nebo exekutoři, tak se můžeme na mě bez obav obrátit. Dokáži vám zařídit úspěšné insolvenční řízení, osobní ba... .

Jméno:

Zuzana Machová

Částka:

5 000 000 Kč

Datum zveřejnění:

21.6.2013

Vyplacení exekuce na nemovitosti, refinancování a uhrazení

Nabízíme vám peníze se zástavou nemovitosti. Pokud máte ve svém osobním vlastnictví dům, byt nebo jinou budovu, tak vám okamžitě bez dalších otázek pomůžeme. Máte jedinečnou příležitost, jak si výhodně půjčit peníze a ne... .

Jméno:

Pavel Sokola

Částka:

5 000 000 Kč

Datum zveřejnění:

21.6.2013

Potřebuji půjčku na zaplacení nedoplatku na bytě

Žádám všechny poctivé lidi o půjčku, protože mi vznikl nedoplatek za služby spojené s bydlením. Žiji v pronajatém bytě s mým synem. A ty si nemůžu dovolit teď zaplatit. A ani nemám žádnou možnost, jak bych těch 20 000 Kč... .

Jméno:

Romana Schaferová

Částka:

20000 Kč

Datum zveřejnění:

21.6.2013

Půjčka do výplaty 5000 Kč pro práci v zahraničí

Dobrý den, jsem od 12. dubna na úřadu práce. Firma neměla zakázky. Dělali jsme bazény v Německu a Rakousku, ale nebylo počasí na montáže. Příjem nízký, pouze podpora, takže v bance mi nepůjčí. Teď jsem našel možnost prá... .

Jméno:

Antonín Spusta

Částka:

5000 Kč

Datum zveřejnění:

20.6.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace