Seriozní půjčky do 180 000 Kč bez poplatků

Nabízíme půjčky a úvěry na směnku do 180 000 Kč bez poplatků předem a bez nahlížení do bankovních registrů. Klidně můžete mít zápis, nám to nevadí. Posouzení žádosti je zdarma a do druhého dne je vše vyřešeno. Výplata na váš bankovní účet převodem.Nevyžadují se žádné poplatky. Nechceme nic předem. Doba splatnosti je volitelná od jednoho měsíce do 48 měsíců - záleží kolik můžete splácet. Je možné kdykoliv doplatit před termínem splatnosti a to bez dalších sankcí. Půjčky pro podnikatele a právnické osoby vyplácíme až do výše do 300 000 Kč bez zástavy. Stačí pouze doručení hrubých obratů, nic víc nepotřebujeme. Pokud máte zájem, vyberte si zde u nás požadovaný typ a ihned nás kontaktujte. Jen seriózní půjčky, bez podvodů. Opravdu našim klientům dáváme peníze, ne jen sliby. Zn. seriózně. Těším se na naši spolupráci, Zdeněk Protivínský

Jméno žadatele:

Zdeněk Protivínský

Email žadatele:

vyberte typ půjčky

Telefon žadatele:

vyberte typ půjčky

Požadovaná částka:

180 000 Kč

Kraj - Bydliště

Hlavní město Praha

Město - Bydliště

Praha 10

Datum vložení inzerátu: 15.3.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka bez poplatku, bez podvodu a bez volání 900

Potřebujete peníze a v bance Vám nepůjčí? Nabízím nebankovní půjčku. Díky tomu, že se jedná o nebankovní řešení, můžete mít zápis v registru dlužníků. tento parametr neřešíme ani nekontrolujeme. Půjčka je bez poplatků! P... .

Jméno:

Půjčka bez poplatku

Částka:

200 000 Kč

Datum zveřejnění:

14.3.2013

Nejlepší půjčka bez registru ihned se zástavou

Dobrý den, pokud potřebujete peníze a banka Vám nechce půjčit, nevíte kudy kam, ale máte možnost ručit nemovitosti anebo družstevním bytem? Tak si půjčte u nás. Pokud nemáte čím ručit, tak si zde vyberte jinou půjčku. Ch... .

Jméno:

Pavel Sokola

Částka:

1 000 000 Kč

Datum zveřejnění:

14.3.2013

Dlouhodobé půjčky, kalkulačka bez poplatků

Nevadí nám, pokud jste v registrech. Vyplatíme i Vaše exekuce za Vás velmi rychle a dokážeme Vám zachránit i nemovitost před dražbou, aby jste o ni nepřišli. Bez nahlížení do registrů a příjmů. U nás máte jistotu, že půj... .

Jméno:

Milan Karička

Částka:

350 000 Kč

Datum zveřejnění:

13.3.2013

Půjčka na dokončení úprav penzionu pro seniory

Zdravím vás. Provádíme úpravu pokojů z letního rekreačního hotýlku, který je využíván maximálně 5 měsíců v roce. Úpravou pokojů a otevřením penzionu pro pobyt seniorů včetně stravování, zajištění sociální a zdravotní slu... .

Jméno:

Jiří Vinduška

Částka:

250 000 Kč

Datum zveřejnění:

12.3.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace