Půjčka na dokončení úprav penzionu pro seniory

Zdravím vás. Provádíme úpravu pokojů z letního rekreačního hotýlku, který je využíván maximálně 5 měsíců v roce. Úpravou pokojů a otevřením penzionu pro pobyt seniorů včetně stravování, zajištění sociální a zdravotní služby bude objekt využíván celý rok a vytvoříme celoročně patnáct pracovních míst. Došly nám finance, které potřebujeme na dokoupení materiálu a část na provozní náklady. Proto chci tímto způsobem oslovit potenciální poskytovatele půjček, kteří by byli schopni dofinancovat 250 000 Kč. Vše vám vrátíme, stačí hotýlek uvést do provozu schopného stavu. Business plán a ostatní náležitosti jsou zajištěny. Potřebujeme jen zakrýt tuto momentální díru ve financování. Pokud nabízíte půjčky, napiště nebo volejte na údaje uvedené u poptávky. Jsme z Libereckého kraje, konkrétně Česká Lípa. Děkuji, Jiří Vinduška

Jméno žadatele:

Jiří Vinduška

Email žadatele:

jiri.vinduska@seznam.cz

Telefon žadatele:

602355974

Požadovaná částka:

250 000 Kč

Kraj - Bydliště

Liberecký kraj

Město - Bydliště

Česká Lípa

Datum vložení inzerátu: 12.3.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Scháním půjčku Praha - Bez registru 50 000 Kč

Dobrý den, velmi nutně a rychle scháním půjčku. Mělo by se jednat o 50 000 Kč, které by byly vyplaceny ještě dnes, na ruku v hotovosti. Nejlíp u mě doma. Bohužel jsem se už dřív dostal do registru a nikde mi teď nepůjčí.... .

Jméno:

Zdeněk Beran

Částka:

50 000 Kč

Datum zveřejnění:

11.3.2013

CitiBank Půjčka - CityBank - Vyřízení ještě dnes

Dobrý den, jednou z částí mé práce je zařizování půjček od bankovní společnosti CitiBank. Stačí mě kontaktovat a já vše vyřídím za vás. První, nejdůležitější podmínkou je, že nesmíte mít zápis v registru. Nesmíte být ved... .

Jméno:

ing. Zuzana Hanáková

Částka:

600 000 Kč

Datum zveřejnění:

9.3.2013

Půjčky na Směnku - Aktuální nabídky

Zdravím, jsem zaměstnána jako obchodní zástupkyně a mou prací je hledat lidi, kteří by chtěli od mé společnosti půjčit peníze na směnku. Jako společnost nabízíme půjčky na směnku. Podívejte se na ně. Klikněte tady na akt... .

Jméno:

bc. Jana Novotná

Částka:

50 000 Kč

Datum zveřejnění:

9.3.2013

Půjčka Ostrava Ještě Dnes - Okamžitě a Ihned

Dobrý den. Jsem z Ostravy a hledám někoho, kdo mi může někdo pomoc a půjčit ještě dnes. Ihned 8.3.2013 v Ostravě. Jednalo by se peníze před výplatou. Nevystačila jsem, nyní musím platit ještě nějaké nečekané výdaje, nemá... .

Jméno:

Ivana

Částka:

8 000 Kč

Datum zveřejnění:

8.3.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace