Půjčky na Směnku - Aktuální nabídky

Zdravím, jsem zaměstnána jako obchodní zástupkyně a mou prací je hledat lidi, kteří by chtěli od mé společnosti půjčit peníze na směnku. Jako společnost nabízíme půjčky na směnku. Podívejte se na ně. Klikněte tady na aktuální nabídky. Vyberte si a pokud se vám budou líbit podmínky (výše, splátky a úroky), tak nás kontaktujte. U každé aktuální nabídky je formulář, vyplníte jej a nám odešlete žádost. Případně ani nemusíte nic vyplňovat. Vytočte zobrazené číslo (není 900!) a kontaktujte nás. Můžete mluvit s nejbližším obchodním zástupcem z vašeho okolí, nebo můžete požádat i přímo mě - ptejte se po bc. Jana Novotná. Jsem upřímná, z každé uzavřené směnky mám menší bonus k mému platu. Proto pokud vám to nevadí, tak řekněte, že chcete mluvit přímo se mnou. Pokud posíláte online formulář, tak do poznámky vložte, že chcete mluvit se mnou. Já vám taky udělám laskavost, budu vše řešit okamžitě a pokusím se vaši žádost protlačit schvalováním za každou cenu. Všeobecně peníze dáváme bez registru. Bez nutnosti zastavit svůj majetek a bez ručení. U nižších částek zcela bez ručení, u vyšších stačí poslat okopírované internetové bankovnictví. Pak se sejdeme (u nás nebo u vás) a domluvíme podmínky. Zároveň přineseme peníze. A podepíšeme směnku. Klasickou bankovní smlouvu není možné podepsat. Délka vyřízení - 6 hodin až 2 dny, dle výše požadované částky. Nikdy nechceme žádné poplatky, nenutíme vás volat 900. Vyberte si jednu z aktuálních nabídek na směnku, klikněte a vyřešme vše spolu. Těší se bc. Jana Novotná

Jméno žadatele:

bc. Jana Novotná

Email žadatele:

vyberte půjčku na směnku

Telefon žadatele:

vyberte půjčku na směnku

Požadovaná částka:

50 000 Kč

Kraj - Bydliště

Moravskoslezský kraj

Město - Bydliště

Ostrava

Datum vložení inzerátu: 9.3.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka Ostrava Ještě Dnes - Okamžitě a Ihned

Dobrý den. Jsem z Ostravy a hledám někoho, kdo mi může někdo pomoc a půjčit ještě dnes. Ihned 8.3.2013 v Ostravě. Jednalo by se peníze před výplatou. Nevystačila jsem, nyní musím platit ještě nějaké nečekané výdaje, nemá... .

Jméno:

Ivana

Částka:

8 000 Kč

Datum zveřejnění:

8.3.2013

Hotovostní půjčky na ruku - Ihned až 500 000 Kč

Dobrý den, potřebuji splatit své dluhy věřitelům, které jsem nemohla splácet kvůli dlouhodobé pracovní neschopnosti. Bohužel jsem ale v registru a nemohu tak zajít do banky. Zároveň ani nevlastním žádnou nemovitost, kter... .

Jméno:

Věra Ženožičková

Částka:

500 000 Kč

Datum zveřejnění:

7.3.2013

Půjčka na úhradu dluhu nemocnici za pobyt 30 000 Kč

Ocitla jsem se v šílené situaci, o které jsem dříve maximálně slyšela v televizi! Před 4 roky jsem byla hospitalizovaná v nemocnici. Vše proběhlo naštěstí úspěšně. Ale špatně jsme zkontrolovali úhradu poplatků. Po celé t... .

Jméno:

Lenka Skoupá

Částka:

30000 Kč

Datum zveřejnění:

7.3.2013

Konsolidace nebankovních půjček - sloučení do jednoho

Dobrý, mám zájem o konsolidaci několika mých nebankovních půjček. Něco už mám splacené, takže podle toho jak jsem počítala, tak mi chybí k doplacení 50 000 Kč. Žádám o jednorázovou půjčku v této výši. Splátky poté každý ... .

Jméno:

Andrea Dvořáková

Částka:

50 000 Kč

Datum zveřejnění:

7.3.2013

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace