Maminka na MD, zoufalá finanční situace - Kdo půjčí peníze?

Dobrý den, zoufale od vás potřebují finanční pomoc. Jsem maminka na MD. Pokoušela jsem všechny možnosti a hledala jsem na celém internetu. A kde jsem žádala, tak mi to pokaždé zamítly. Nebo po mně chtěli poplatek předem. Nemůžu ničím ručit, protože bydlíme v podnájmu. Ale můžu zaručit pravidelné splátky. A budu souhlasit i s podpisem na směnku. Ale pouze bez podvodu a poplatku předem - nikomu neposílám ani nedávám peníze před tím, než je budu mít já sama. Vyžaduji jen férové jednání. Jistou práci mám, kde se budu vracet po MD. Počítám s relativně vysokým přeplatkem, ale jsem schopná to splatit. Hlavně když se najde někdo, kdo půjčí peníze v takto zoufalé finanční situace. Mám celkem tři děti a ta nejmladší má jeden rok a osm měsíců. V bankovním registru dlužníku nejsem a jsem schopna splácet až 2000 Kč měsíčně. Snad mi tyto stránky pomůžou co nejrychleji. Peníze samozřejmě použiji pro rodinu a doplatit menší půjčky. Budu moc vděčná, jak se mi někdo v brzké době ozve. Jsem vdaná, teď mi nejstarší dcera jde na gympl. Tak zase budou další výdaje i pro budoucího předškoláka. Pomozte, poskytněte mi 80000 Kč. Děkuji za důvěrné nabídky, s pozdravem Markéta, Karviná.

Jméno žadatele:

Markéta

Email žadatele:

neuveden

Telefon žadatele:

734730893

Požadovaná částka:

80000 Kč

Kraj - Bydliště

Moravskoslezský kraj

Město - Bydliště

Karviná

Datum vložení inzerátu: 10.7.2014

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka - Nedostal jsem výplatu od zaměstnavatele (20 000 Kč)

V minulosti jsem nedostal výplatu od zaměstnavatele a to mě dostalo do problému. Narazil jsem na neférového zaměstnavatele, který má potíže zaplatit mi za odvedenou práci. A dostal mne tak do potíží. Do zítra musím zapla... .

Jméno:

Jiří Pecha

Částka:

20000 Kč

Datum zveřejnění:

10.7.2014

1 000 000 Kč (jeden milion) Půjčka bez zástavy nemovitosti

Dobrý den, potřebuji 1000000 Kč (milion) bez nutnosti zástavy majetku a nemovitosti. Vůbec nevím kde začít. Měla jsem výbornou práci, podnikala jsem a vydělávala slušné peníze. Jak to tak bývá, všechno krásné jednou skon... .

Jméno:

Veronika Cincibusová

Částka:

1 000 000 Kč

Datum zveřejnění:

10.7.2014

Žádost o půjčku na konsolidaci závazků (dluhy, půjčky)

Dobrý den, do tísnivé finanční situace jsem se dostal v roce 2007, kdy mě byl nalezen v hlavě nezhoubný nádor a strávil jsem téměř rok v neschopnosti. Proto žádám o půjčku, kterou bych využil na konsolidaci mých závazků.... .

Jméno:

Jan Novotný

Částka:

400000 Kč

Datum zveřejnění:

10.7.2014

Půjčka na auto bez registru - pro OSVČ

Dobrý den, vážení, vzhledem k tomu, že peníze nepotřebuji naléhavě, ale velmi by se mi hodina na nákup nového vozidla a v bance mi úvěr neposkytnou, obracím se na tuto možnost. Jsme v registru dlužníků, ačkoliv veškeré p... .

Jméno:

Simona Langerová

Částka:

120000 Kč

Datum zveřejnění:

10.7.2014

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2024) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace