Půjčka na bydlení, na koupení části bytu

Sháním zbývající částku na koupi bytu. Nechci si brát nevýhodné nebankovní produkty a u banky mi nechtějí půjčit. A to z důvodu opožděných splátek kreditní karty z dob mých studií. Kvůli tomuto pochybení nemohu žádat. Resp. nedělal jsem to schválně, neměl jsem dostatečné prostředky na uhrazení celé částky na kreditní kartě. Prosím tedy soukromou osobu nebo soukromého investora o půjčku na bydlení, koupi části bytu - 200 000 Kč. Nehledám lichváře, ale rozumné RPSN i jednání. Ne podvody a případné placení záloh předem. Jen poctivě. Telefon i email jsem vyplnil, takže jsou vám plně k dispozici a můžete je využít. prosím co nejdříve. Nemohu ručit nemovitostí, ale mohu dodat potvrzení o příjmu i výpis z registru. Kdo může nabídnout 200 000 Kč na bydlení, prosím o rychlé nabídky. Děkuji za každou nabídku. Martin Holubec

Jméno žadatele:

Martin Holubec

Email žadatele:

mholubec@seznam.cz

Telefon žadatele:

776218800

Požadovaná částka:

200 000 Kč

Kraj - Bydliště

Pardubický kraj

Město - Bydliště

Pardubice

Datum vložení inzerátu: 29.5.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka bez rejstříku a bez ručitele 30 000 Kč

Dobrý den, naléhavě sháním půjčku 30 000 Kč bez rejstříku. Bohužel jsem v rejstříku a nemám možnost zástavy. Ani mého odstranění z něj. Poptávám od vás 30 000 Kč bez dalšího uvádění nebo dokládání účelu. Jsem zaměstnaná ... .

Jméno:

Jana Říhová

Částka:

30000 Kč

Datum zveřejnění:

28.5.2013

Půjčka ručením nemovitostí - Urban Brno povod...

Vím, že v dnešní době to není jednoduché, ale doufám, že se ještě najde slušný člověk, či podnikatel, který by byl ochoten, poskytnout svou nemovitost dočasně jako ručení pro úvěr. Jedná se o úvěr na koupi jiné nemovitos... .

Jméno:

na vyžádání

Částka:

3 000 000 Kč

Datum zveřejnění:

27.5.2013

Scháním půjčku na směnku, bez poplatků předem a bez ručení nemovitostí

Scháním půjčku 200000 Kč na směnku, ale bez ručení nemovitostí. A taky bez nahlížení do registru. Bez poplatků předem, protože tyto triky jsem už prohlédl a nehodlám přijít o žádné peníze. A bez ručení nemovitostí. Potře... .

Jméno:

David Mojžíš

Částka:

200000 Kč

Datum zveřejnění:

27.5.2013

Půjčka na zaplacení dědické daně

Mám zaplatit dědickou daň, na kterou ale nemám finanční hotovost. Nemám nic, čím bych vám mohl ručit. Nevlastním žádný dům ani byt. Jsem v zaměstnaneckém poměru, který vám mohu kompletně doložit. Můj měsíční příjem je 20... .

Jméno:

Roman Šíma

Částka:

1 100 000 Kč

Datum zveřejnění:

27.5.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2024) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace