Zpětný leasing na nemovitost - Vykoupení domu nebo bytu

Pokud máte dluhy na nemovitosti a zároveň splácíte vysoké měsíční splátky, dokážeme vás dostat z problémů. Nevíte už jak postupovat dál? Banka vám určitě peníze nedala a odmítá s vámi komunikovat. Nebankovní finanční sektor financuje se zástavou pouze do 50% z ceny vaší nemovitosti a více vám nedá. Pokud potřebujete ihned pomoc, vyplňte poptávku na našich stránkách. vyberte si u nás některou z půjček a vyplňte u nás formulář. U internetových poptávek neplatíte za telefon! Ani žádné poplatky za zpracování žádosti. Nabízíme zpětný leasing nemovitostí do 80% z jejich aktuální ceny. Vše za bezkonkurenčních podmínek, v nebankovním sektoru není konkurence této nabídce. Zpětný leasing nabízíme s úroky, které jsou velmi blízké těm bankovním. Obejdete tak banku, ale dostanete stejné podmínky ke splácení. A to bez splnění jejich tvrdých požadavků. Zachraňte sebe a svoji rodinu. Nemusí to pokaždé skončit dražbou anebo ztrátovým prodejem. Každá situace se dá řešit.

Jméno žadatele:

Pavel Sokola

Email žadatele:

ps.kevin@email.cz

Telefon žadatele:

605829070

Požadovaná částka:

10000000 Kč

Kraj - Bydliště

Hlavní město Praha

Město - Bydliště

Praha 8

Datum vložení inzerátu: 28.3.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka, jsem na mateřské dovolené, ihned bez registru

Zdravím vás, jsem na mateřské dovolené. Mám 3 děti. Jsem vdaná, ale ne už na dlouho. Manžel mě opustil. Budu se rozvádět. Mohu vám měsíčně splácet okolo 1500 Kč. V registru doufám nejsem, ale nevím jak si tento parametr ... .

Jméno:

Kateřina Licartovská

Částka:

80000 Kč

Datum zveřejnění:

28.3.2013

100% schválení půjčky - zaručené schválení půjčky

Dobrý den, u nás dostanete půjčku velmi rychle, bez žádného poplatku. A výhodně. Peníze je možné použít na cokoliv budete potřebovat. Bez dokládání využití. Nepožadujeme žádné poplatky předem. Nabízíme velmi dobré podmín... .

Jméno:

Poctivé půjčky

Částka:

2 000 000 Kč

Datum zveřejnění:

28.3.2013

Rychlý úvěr nebo půjčka, zahraniční soukromý investor

Přímý poskytovatel nebankovních úvěrů a půjček vám nabízí poskytnutí bez-účelového nebankovního úvěru. Bez zkoumání vašeho zápisu v registru, bez povinnosti ručení nemovitostí. A to vše až do výše 1 000 000 Kč. Doba spla... .

Jméno:

František Peterka

Částka:

1000000 Kč

Datum zveřejnění:

28.3.2013

Peníze do druhého dne, půjčka za dva dny

Naše Půjčka je pro všechny žadatele, kteří potřebují rychle vyřešit svou finanční situaci. Například vyplatit exekuce, vyřešit současné věřitele, zkonsolidovat své dosavadní půjčky. Nebo vyřešit závazky na kreditních kar... .

Jméno:

Renáta Skočková

Částka:

100 000 Kč

Datum zveřejnění:

27.3.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2024) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace