Peníze do druhého dne, půjčka za dva dny

Naše Půjčka je pro všechny žadatele, kteří potřebují rychle vyřešit svou finanční situaci. Například vyplatit exekuce, vyřešit současné věřitele, zkonsolidovat své dosavadní půjčky. Nebo vyřešit závazky na kreditních kartách, které přeplatili. Přímo tato půjčka je se zástavou nemovitosti, nabízí se možnost ručení rodinným domem, bytem, chatou, chalupou nebo komerčním objektem. Pokud vám tento parametr nevyhovuje, vyberte si zde jiný druh. V některých případech jsme ochotní stát jako druzí v pořadí za bankou. Ovšem pouze pokud je požadovaná částka a zůstatek zástavy nepřesahující polovinu její hodnoty. pro podrobnosti nás kontaktujte. Nejlevnějším způsobem požádání je internet. neplatíte nic. vše je řešeno okamžitě. Schválení půjčky je hotové již do 24 hodin. Půjčku máte do druhého dne, za dva dny. Peníze do 500 000 Kč jsou podle přání žadatele vypláceny i v hotovosti na ruku. Vyplacení prostředků (věřitelů) do 48 hodin (dvou dnů) v závislosti na tom, jak je případ složitý. Vše bez poplatků předem. bez ověřování v registrech. Splatnost jsme schopni rozprostřít až na 20 let. Nabízíme možnost předčasného splacení. Vyberte si u nás, podejte žádost online přes internet.

Jméno žadatele:

Renáta Skočková

Email žadatele:

neuveden

Telefon žadatele:

774273579

Požadovaná částka:

100 000 Kč

Kraj - Bydliště

Moravskoslezský kraj

Město - Bydliště

Ostrava

Datum vložení inzerátu: 27.3.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Potřebuji půjčit co nejdříve na nájem bytu

Dobrý den, potřebuji zaplatit za nájem mého bytu. Nepatřím mezi ty lidi, co by dělali problémy a šli z jednoho finančního krachu do druhého. Půjčku hledám, protože mi poslali menší výplatu, než jsem čekala. A proto teď n... .

Jméno:

Michaela Zagorová

Částka:

20 000 Kč

Datum zveřejnění:

27.3.2013

Exekuce domu a bytu - Půjčka na cokoliv

Půjčíme Vám na cokoli. Dáme vám peníze na exekuci, dražbu, sloučíme a refinancujeme nevýhodné půjčky... . Snižte si své měsíční výdaje a splácejte jen jednu půjčku a v klidu. Podmínkou u tohoto nabízeného typu je ručení ... .

Jméno:

Exekuce domu

Částka:

10 000 000 Kč

Datum zveřejnění:

26.3.2013

Půjčka na nájem, pro rodinu

Dobrý den, dostala sem se do velmi těžké situace. Mám 4 děti a bohužel tento měsíc mně nedali finance na zaplacení nájmu. Vše musím uhradit okamžitě. Pokud to neudělám, tak přijdeme o střechu nad hlavou! Má žádost je vel... .

Jméno:

Petra Boušková

Částka:

5000 Kč

Datum zveřejnění:

26.3.2013

Esofin Půjčka na zástavu, s nízkým úrokem

Dobrý den, nabízíme nebankovní půjčku ručenou nemovitostí s ročním úrokem od 7%. Vše je bez registru a prokazování příjmu. Žádejte online, neplatíte poplatky za telefon. Půjčku můžete použít na co potřebujete, účel nesle... .

Jméno:

Jiří Bittman

Částka:

100 000 Kč

Datum zveřejnění:

26.3.2013

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace