100% schválení půjčky - zaručené schválení půjčky

Dobrý den, u nás dostanete půjčku velmi rychle, bez žádného poplatku. A výhodně. Peníze je možné použít na cokoliv budete potřebovat. Bez dokládání využití. Nepožadujeme žádné poplatky předem. Nabízíme velmi dobré podmínky. Peníze budete mít rychle na vašem bankovním účtu. Vyberte si jednu z našich půjček a požádejte o ni online. Žádosti přes internet jsou zdarma. Vůbec nám nevadí, pokud jste zapsáni v registrech. Vyplatíme i Vaše exekuce, oddlužíme Vaši zadluženou nemovitost. Možno aplikovat i na družstevní byty. Peníze dostanete s jistotou, pokud splníte ručení na zástavu domu, bytu, chaty nebo i jiné nemovitosti. Pokud máte na nemovitost úvěr nebo exekuci - nám to nevadí. Nebo Vám dokonce hrozí dražba? Nevadí nám to, i tak pomůžeme. Dáváme až do 2 000 000 Kč.

Jméno žadatele:

Poctivé půjčky

Email žadatele:

Telefon žadatele:

+420605849726

Požadovaná částka:

2 000 000 Kč

Kraj - Bydliště

Olomoucký kraj

Město - Bydliště

Olomouc

Datum vložení inzerátu: 28.3.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Rychlý úvěr nebo půjčka, zahraniční soukromý investor

Přímý poskytovatel nebankovních úvěrů a půjček vám nabízí poskytnutí bez-účelového nebankovního úvěru. Bez zkoumání vašeho zápisu v registru, bez povinnosti ručení nemovitostí. A to vše až do výše 1 000 000 Kč. Doba spla... .

Jméno:

František Peterka

Částka:

1000000 Kč

Datum zveřejnění:

28.3.2013

Peníze do druhého dne, půjčka za dva dny

Naše Půjčka je pro všechny žadatele, kteří potřebují rychle vyřešit svou finanční situaci. Například vyplatit exekuce, vyřešit současné věřitele, zkonsolidovat své dosavadní půjčky. Nebo vyřešit závazky na kreditních kar... .

Jméno:

Renáta Skočková

Částka:

100 000 Kč

Datum zveřejnění:

27.3.2013

Potřebuji půjčit co nejdříve na nájem bytu

Dobrý den, potřebuji zaplatit za nájem mého bytu. Nepatřím mezi ty lidi, co by dělali problémy a šli z jednoho finančního krachu do druhého. Půjčku hledám, protože mi poslali menší výplatu, než jsem čekala. A proto teď n... .

Jméno:

Michaela Zagorová

Částka:

20 000 Kč

Datum zveřejnění:

27.3.2013

Exekuce domu a bytu - Půjčka na cokoliv

Půjčíme Vám na cokoli. Dáme vám peníze na exekuci, dražbu, sloučíme a refinancujeme nevýhodné půjčky... . Snižte si své měsíční výdaje a splácejte jen jednu půjčku a v klidu. Podmínkou u tohoto nabízeného typu je ručení ... .

Jméno:

Exekuce domu

Částka:

10 000 000 Kč

Datum zveřejnění:

26.3.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace