Půjčky pro S.R.O. (SRO), pro podnikatele na podnikání

Nabízíme půjčky od 10000 Kč do 80000 Kč pro zaměstnance a výhodně až 600000 Kč pro české podnikatele. Žádné poplatky nám neplatíte, nevyžadujeme je. Prvotní online přes internet, nikam nemusíte jezdit. Podpis smlouvy probíhá až po schválení půjčky, kdy máte jistotu, že peníze dostanete. Úroky, které nám zaplatíte, jsou daňovým výdajem. Takže si je můžete odečíst. Dostanete tak peníze zadarmo. Vše vám vysvětlíme, ušetříte na daních a pojištění nezanedbatelné částky. Pokud vlastníte s.r.o. tak nás ihned kontaktujte. Vše je sjednáváno na splatnost od 1 roku do 5 let. Samozřejmě s možností předčasného splacení zcela bez dalších sankcí. Minimální suma, o kterou můžete žádat, je 10000 Kč. Pro s.r.o. je maximální neomezená, záleží jen na vašem obratu. Neplatíte nám žádnou provizi ani poplatky za vyřízení. Možno sjednat i se záznamem v registru, kdy vás banka odmítla. peníze možno využít na cokoliv. Schválení proběhne do 30 minut, vyberte si zde půjčku, odešlete online formulář. Do půl hodiny víte na čem jste. Jen nesmíte mít exekuci, v takovém případě není možno poslat peníze. Všechny naše produkty jsou určeny především zaměstnancům, důchodcům, OSVČ, S.R.O. a podnikatelům. Vyberte si u nás. Kontaktujte nás pro schválení nebo i pro další informace.

Jméno žadatele:

Zita Železná

Email žadatele:

neuveden

Telefon žadatele:

7748343354

Požadovaná částka:

600000 Kč

Kraj - Bydliště

Hlavní město Praha

Město - Bydliště

Praha 1

Datum vložení inzerátu: 25.4.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka pro důchodce bez registru ihned 20000 Kč

Dobrý den, já Irena Gabčová vás žádám o půjčku pro důchodce okolo 20000 Kč. Jsem už důchodkyně. Mám tři dospělé dcery, které jsou už ale úplně samostatné a žijí si vlastní život. Já za ně neutrácím žádné peníze ani na ně... .

Jméno:

Irena Gabčová

Částka:

20000 Kč

Datum zveřejnění:

24.4.2013

Půjčka na podnikání, pro podnikatele 100000 Kč

Dobrý den, sháním půjčku pro podnikatele na podnikání ve výši 100000 Kč. Mám v hlavě velmi prosperující podnik, který bude určitě vydělávat. Ale na rozjetí mi chybí 100000 Kč. Bude se jednat o gastronomii. Momentálně jse... .

Jméno:

Oldřiška Malínková

Částka:

100000 Kč

Datum zveřejnění:

24.4.2013

Půjčka na ojeté auto, ojetý automobil z autobazaru

Dobrý den, chtěl bych si koupit ojeté auto z autobazaru. Na to mi ale momentálně chybí částka 30000 Kč. Nemohu využít klasického financování z leasingu. V bance neuspěji kvůli špatné historii, jsem navíc i v registru. Op... .

Jméno:

Zdeněk Holub

Částka:

30000 Kč

Datum zveřejnění:

23.4.2013

Předschválená půjčka - Výsledek ještě dnes

Máme několik druhů půjček, které jsou vhodné pro každého ze žadatelů. princip poskytnutí je nejvýhodnější na celém nebankovním trhu. Šetří vám čas a vše urychluje. Jakmile si zde vyberete nějaký náš produkt a požádáte o ... .

Jméno:

Nebankovní společnost

Částka:

160 000 Kč

Datum zveřejnění:

23.4.2013

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace