Nebankovní půjčka na vyplacení exekuce nemovitosti

Nabízíme vám nebankovní půjčku, která je vhodná k vyplacení exekuce na nemovitosti. Stejně tak dobře lze využít i na konsolidaci půjček a jejich sloučení do jedné. Budete platit jen jeden úrok a jednu splátku. Jsem schopni vám zaručit výhodnější podmínky, menší splátky než máte doposud a lepší úrokovou sazbu. Dále i nabízíme vyplacení soudcovských zástavních práv a nedobrovolných dražeb. Pokud máte zájem, vyberte si u nás produkt. A kontaktujte nás přes internet. Vyřízení a posouzení je zdarma. Bezplatné. Může si u nás sjednat i půjčku, která je ručená nemovitostí vlastní, nebo nemovitostí jiné osoby. Můžete po nás chtít peníze až do výše 10 000 000 Kč. A to vše bez nutnosti kontroly registru. Zástavou zástavou vám může posloužit dům, byt, podnikatelský objekt, komerční objekt a nebo i družstevní podíl. Výborná příležitost, jak vyplatit exekuci nebo slpoučit všechny pohledávky do jedné. Splatnost půjčky dokážeme prodloužit až na dobu 30 let. I s možností kdykoli doplatit celou dlužnou částku najednou. žádejte u nás přes internet. Ihned, ještě teď. Roční úrok nabízíme již od akčních od 7%. Vyřízení celé transakce do týdne. Jiří Bittman

Jméno žadatele:

Jiří Bittman

Email žadatele:

neuveden

Telefon žadatele:

733390338

Požadovaná částka:

10 000 000 Kč

Kraj - Bydliště

Hlavní město Praha

Město - Bydliště

Praha 1

Datum vložení inzerátu: 8.4.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka 800000 Kč na koupi domu, rychle na můj účet

Prosím všechny poskytovatele půjček o nabídku, za jakých podmínek bych mohl u vás získat 800000 Kč. Velmi spěchá. Peníze potřebuji na koupi domu. Splatnost chci na dva roky. Počítám s vyšším úrokem a plně jej respektuji.... .

Jméno:

Jana Dvořáková

Částka:

800000 Kč

Datum zveřejnění:

8.4.2013

Potřebuji půjčku se zástavou nemovitosti 220000 Kč

Dobrý den, sháním půjčku s ručením nemovitostí. Na této nemovitosti mám úvěr, který již řádně splácím posledních 5 let. Krytí této nemovitosti je dostatečné. Nyní potřebuji získat částku 220000 Kč se splatností na dobu a... .

Jméno:

René Verbík

Částka:

220 000 Kč

Datum zveřejnění:

7.4.2013

Půjčka ručená domem, družstevním bytem, pozemkem, chatou

Nabízíme rychlé půjčky oproti zástavě nemovitosti. Může u nás získat peníze až v řádech milionů korun ihned na účet. Kdokoliv z Vás bez rozdílu. Půjčka je vhodná pro všechny žadatele, kteří nemohou žádat v bance. Ať již ... .

Jméno:

Milan Karička

Částka:

miliony Kč

Datum zveřejnění:

7.4.2013

Půjčka pro OSVČ bez registru ještě dnes, na podnikání

Dobrý den, žádám o půjčku na směnku. Jejím účelem je překlenutí dlouhé splatnosti faktur za provedenou zakázku. Provádím stavební práce (střechy aj) pro firmu METROSTAV, a.s. a Nemocnici Kyjov. Splatnost na fakturách mám... .

Jméno:

Michal Dospěl

Částka:

200000 Kč

Datum zveřejnění:

7.4.2013

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace