Půjčky bez registru a Solusu, ihned soukromně

Zdravím vás, jsem zástupcem nebankovní společnosti, která se specializuje na poskytování financí bez registru. Nikdy nekontrolujeme ani nezohledňujeme při posuzování, zda-li máte zápis. I bez Solusu. Můžete mít libovolnou finanční historii, přerušované splácení u bank, problémové faktury od mobilních operátorů a i jiné překážky, které vás v minulosti potkali. Máme portfolio finančních produktů, kde si může vybrat každý z vás. nejmenších z našich typů je půjčka do 4999 Kč, ideální těsně před výplatou, kdy jste nevyšly s prostředky. Pokud potřebujete tyto peníze - vyberte si zde tento typ, zobrazte si jeho podrobnosti a odešlete online žádost. Poptávky, které jsou poslány přes internet jsou posuzovány zdarma. Bezplatně se dozvíte, jestli vám je schválena půjčka bez registru. I bez Solusu. Pro náročnější klienty je zde nabídka až do 14999 Kč, která již není splácena jednorázově, ale lze si ji rozložit až do 6 měsíců. Od vámi požadované délky splatnosti se pak odvíjí i měsíční splátka a úrok - čím dříve splatíte, tím menší úrok. Pokud můžete doložit svůj plat ze zaměstnání a není na něj vedena exekuce, můžete žádat až o 120000 Kč. Bez zástavy nemovitosti nebo ručení. Stačí jen vás podpis. A pro ty úplně nejnáročnější klienty je zde nachystán až jeden milion korun. Tato částka je ovšem již s ručením, kdy je nutno dát do zástavy váš dům, byt nebo pozemek. Ten zároveň musí mít vyšší hodnotu, než kolik chcete peněz. Dáváme až do 80% její hodnoty. A stejně jako u předchozích nabídek, i zde se jedná o půjčku bez Solusu. V žádném případě po vás nikdy nebudou vyžadovány peníze předem. Jen si zde vyberte a napište nám online přes internet. Ideálně ještě dnes, hned teď. všechny žádosti zpracováváme okamžitě, pokud jsou odeslány mezi 8:00 až 16:00. Jinak ihned následující den ráno. Vyberte si nás. Vyberte si hned.

Jméno žadatele:

Pavel Sokola

Email žadatele:

nezadán

Telefon žadatele:

912345593

Požadovaná částka:

80000 Kč

Kraj - Bydliště

Hlavní město Praha

Město - Bydliště

Praha 1

Datum vložení inzerátu: 31.3.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka 4000 Kč ihned na účet bez poplatku

Dobrý den, potřebovala bych nutně půjčit jednorázově peníze. Jde mi o 4000 Kč. Dostala jsem se do finanční tísně a potřebuji nutně zaplatit pohledávku. nemůžu to nijak odkládat, nemůžu na to teď šetřit ani si domlouvat n... .

Jméno:

nezadáno

Částka:

4000 Kč

Datum zveřejnění:

31.3.2013

Půjčka 120000 Kč od soukromé osoby za cokoliv

Od srdce moc prosím o půjčku 120000 na směnku, soukromé osoby, investora nebo jakoukoliv dostupnou. Rád si tyto peníze i vydělám, pomůžu vám úplně s čímkoliv, budu dělat bílého koně, vyperu peníze nebo i cokoliv jiného. ... .

Jméno:

Radim

Částka:

120000 Kč

Datum zveřejnění:

31.3.2013

Půjčka z vlastních soukromých zdrojů - Okamžitě ihned

Dobrý den, mé jméno je Pavel Sokola a zastupuji společnost, která se zabývá půjčováním peněz ze soukromých zdrojů. Máme několik kategorií ve kterých půjčujeme. Do 15 000 Kč, do 50 000 Kč, do 120 000 Kč a až do 1 milionu ... .

Jméno:

Pavel Sokola

Částka:

15 000 Kč

Datum zveřejnění:

30.3.2013

Bezúčelová nebankovní hypotéka - Hypoteční úvěr na cokoliv

Dobrý den, má kolegyně je velmi dobrá ve zprostředkovávání nebankovních hypoték, úvěrů a půjček. V tomto oboru se pohybuje již více než 10 let. Za tu dobu zná, jak se vyvíjí trh, sleduje všechny aktuální nabídky a má mno... .

Jméno:

Pavel Sokola

Částka:

2 000 000 Kč

Datum zveřejnění:

30.3.2013

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace