Pomoc darování peněz, kdo daruje mamince samoživitelce

Prosím o finanční pomoc ve formě darování peněz. Jsem mladá matka-samoživitelka s třemi, malými dětmi. Mám za sebou hororové životní situace a přišla jsem o všechno. Jsem zoufalá a nevím, co dělat, abych sehnala nějaké peníze. Bohužel mi nikdo nepůjčí, mám samé dluhy a jsem v registru dlužníků. Nemám už možnost si nadále půjčovat, protože mi jednak peníze nikdo už nedá a taky bych stejně asi ani si nemohla dovolit splácet něco navíc. Živit a starat se o tři děti je v mé situaci strašně moc náročné. Nemám téměř na nic. Jakákoliv finanční pomoc by mi velice pomohla. Mockrát všem děkuji. Číslo účtu je 2320816163/0800. Budu velmi vděčná za jakoukoliv částku, kterou by jste mi mohli darovat. Pro víc informací moje telefonní číslo je 734 673 694 a můj email kleopatra.00@seznam.cz. Prosím, pomozte nějakým darem zoufalé mamince. Jsem samoživitelka. A z financí už zoufalá.

Jméno žadatele:

Zuzana Měchová

Email žadatele:

kleopatra.00@seznam.cz

Telefon žadatele:

734673694

Požadovaná částka:

? Kč

Kraj - Bydliště

Olomoucký kraj

Město - Bydliště

Olomouc

Datum vložení inzerátu: 4.10.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka na nájem, jinak s dětmi přijdeme o střechu nad hlavou

Prosím o pomoc. Potřebuj doopravdy půjčku 40000 Kč, abych mohla zaplatit nájem a dál žít s dětmi. Jsem zoufalá, protože nemám peníze na nájem. Mám špatný registr, jsem tam zapsaná. Hledám slušnou půjčku, kterou mi ale ni... .

Jméno:

Jana Hencová

Částka:

40000 Kč

Datum zveřejnění:

4.10.2013

Půjčka na doplatek kupní ceny domu, máme našetřeno

(bez poplatků) Již po třetí jsem vybrala dům a konečně jsem se dostali svými financemi na tři čtvrtě kupní ceny domu. Ale chybí nám zbytek k doplatku, ta poslední čtvrtina ceny domu. Myslíme, že investice do tohoto domu ... .

Jméno:

Lenka Šebková

Částka:

1 000 000 Kč

Datum zveřejnění:

4.10.2013

Jak vymazat záznam z bankovního registru dlužníků?

Dobrý den, já žádnou půjčku nežádám a ani nepotřebuji. Co bych ale potřebovala, je výmaz z registru dlužníků. Jsem ochotná vám za tuto službu i zaplatit vámi stanovenou částku. Bohužel se mi ale zatím nepodařilo najít ni... .

Jméno:

Orysya Maršiková

Částka:

jen výmaz registru

Datum zveřejnění:

3.10.2013

Sloučení půjček 500000 Kč s nízkou splátkou, dlouhou dobu

Jsem zaměstnaná v Globusu jako prodavačka a mám stálý plat, pracuji tam za 12000 Kč. Bohužel jsem si v minulosti udělala nějaké dluhy, které už vůbec s mým platem nestíhám splácet. Je zde více splátek a jsou vysoké. Mé d... .

Jméno:

Anna Lhotková

Částka:

500000 Kč

Datum zveřejnění:

3.10.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace