Oddlužení nemovitostí, žádné poplatky, exekuce

Pokud Vám nepůjčili v bance z jakéhokoliv důvodu, tak u nás není pro poskytnutí půjčky nic překážkou. Vyberte si produkt, vyplňte online formulář a u nás půjčku dostanete na cokoliv potřebujete. Nevadí nám registry, neplatíte žádné poplatky předem. Stačí mít jen nemovitost jako záruku - dům, byt či družstevní byt. Lze ručit i chatou nebo nemovitostí třetí osoby. Pokud máte na nemovitosti úvěr nebo snad máte exekuce - nevadí, i tak Vám pomůžeme. Našim cílem je rychlá pomoc pro lidi ve finanční tísni a pomůžeme i Vám. Poptávky zaslané přes internet jsou vyřizovány zcela zdarma. Oddlužíme nemovitosti, vyplatíme exekuce. Nastavíme nové splátky. Vyberte si zde. U nás. Vše řešíme okamžitě. Žádné poplatky, registry nás nezajímají, zadluženost není překážkou. Máme nízké splátky, výhodný roční úrok a předčasné splacení půjčky je u nás možné kdykoliv. Financujeme po celé ČR.

Jméno žadatele:

Poctivé půjčky

Email žadatele:

nezadán

Telefon žadatele:

+420605849726

Požadovaná částka:

2 000 000 Kč

Kraj - Bydliště

Olomoucký kraj

Město - Bydliště

Olomouc

Datum vložení inzerátu: 25.3.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Pujčka na směnku v hotovosti 50000 Kč

Dobrý den, potřebuji ihned půjčit 50000,- Kč. Celé na podepsání směnky. Splatnost si chci do konce tohoto roku (31.12.2013) Jsem ochotný respektovat vyšší úrok, sám nabízím až 80% - splatím vám tedy až 80 - 90 000,- Kč. ... .

Jméno:

Lubomír Mareček

Částka:

50000,- Kč

Datum zveřejnění:

25.3.2013

Snadno dostupné půjčky pro každého bez omezení

Potřebujete rychle peníze? Mohu vám nabídnout výběr z několika typů. Vyberte si zde a kontaktujte mě ihned. Do 160 tisíc bez zástavy s prokazováním příjmu i bez prokazování příjmu. Je ovšem nutno splnit další podmínky. S... .

Jméno:

Rychlé půjčky

Částka:

200 000 Kč

Datum zveřejnění:

24.3.2013

Rychlá půjčka na zástavu nemovitosti, na dům, na byt

Naše půjčky jsou určeny všem klientům, kteří potřebují rychle vyřešit svou finanční situaci, vyplatit exekuce, současné věřitele, zkonsolidovat své současné závazky. Je jedno, o jak vysokou částku se jedná. Máme produkty... .

Jméno:

Renáta Skočková

Částka:

10 000 000 Kč

Datum zveřejnění:

23.3.2013

Půjčka na auto bez registru ihned

Dobrý den, potřebuji půjčku ve výši 50000 Kč na zakoupení ojetého osobního vozidla. Mám příjmy a mohu je bez problémů doložit. Jsem zaměstnanec již sedmý měsíc na dobu neurčitou bez výpovědní doby. Můj výdělek činí cca 1... .

Jméno:

Matěj Spurný

Částka:

50000 Kč

Datum zveřejnění:

23.3.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace