Půjčka pro tělesně postiženého, zdravotní postižení - komplikace

Dobrý den, jsem zdravotně postižený. Jsem v registru a potřeboval bych pomoci. Do registru jsem se dostal kvůli mojí finanční a tělesné situaci. Nebyl jsem to schopný včas všechno zaplatit a věřitel nebral na situaci ohled. Zrovna teď potřebuji půjčit minimálně 25 000 Kč. Prosím, je tu někdo soukromník, kdo by půjčil třeba i více? Potřeboval bych ideálně najít někoho, kdo by mi mohl poskytnout 50000 Kč. V nejhorším případě i těch 25000 Kč. Musím měnit bydliště a mám náklady s tímto krokem. Potřebuji ty peníze na stěhování a na kauci bytu. Našetřeno jsem neměl a jednorázově si to nemůžu dovolit. Mé tělesné postižení jen všechno komplikuje a nikdo mi nechce půjčit peníze. Nikdy jsem neměl moc peněz a tak nemám ani žádný majetek. Pokud by se ale dalo na úroku a výši splátek domluvit, tak bych byl schopný všechno vrátit. Nejsem v situaci, kdy bych si mohl dovolit platit cokoliv předem nebo hradit jakékoliv poplatky. Můžu až pak jenom splácet. Nic prosím předem. Zástavu nemám. V registru jsem. Pokud jsem na něco zapomněl nebo potřebujete vědět ještě něco víc, tak mi prosím zatelefonujte nebo napište. Stěhovat se musím ihned, všechno velice spěchá. Moc bych ocenil rychlost. Prosím pomozte mi. Je to moc důležité.

Jméno žadatele:

Marek Pospíšil

Email žadatele:

marek.pospisil24@seznam.cz

Telefon žadatele:

733662983

Požadovaná částka:

50000 Kč

Kraj - Bydliště

Olomoucký kraj

Město - Bydliště

Olomouc

Datum vložení inzerátu: 25.10.2013

Vložte vlastní nabídku/poptávku nebo přejděte na hlavní stranu inzerce

Před vložením nové poptávky si nejdříve projděte všechny aktivní nabídky. Před vložením nabídky se nejdříve ujistětě, že se zde vaše nabídka již nenachází. Vkládání a publikace inzerátů je zdarma.

Vložit poptávku půjčky
Vložit nabídku půjčky
Hlavní strana inzerce

Další inzeráty v inzerci půjček

Půjčka na koupi nemovitosti k podnikání

Dobrý den, právě se chystám zakoupit nemovitost, která bude určena k mému podnikání. Chtěla bych zde otevřít obchod s oblečením. Momentálně podnikám v Mělníku. A všechno mi jde skvěle, vydělávám peníze a podnikání mi jde... .

Jméno:

Lenka Samková

Částka:

2 500 000 Kč

Datum zveřejnění:

24.10.2013

Rychlá půjčka na rodinný domek se zahradou ihned

Dobrý den, máme s přítelkyní zájem o rodinný domek se zahradou, který bychom velmi rádi koupili. Oba pracujeme, ale nemůžeme doložit příjem (ani já ani přítelkyně), ale příjmy máme a bylo by z čeho splácet. Já jsem v reg... .

Jméno:

Jaroslav Průša

Částka:

450 000 Kč

Datum zveřejnění:

24.10.2013

Půjčka na vyplacení exekucí na nemovitosti, ihned

Zkoušel jsem žádat o insolvenci, ale nedopadla dobře. Proč jsem to dělal bylo, že mám exekuce na nemovitost. A rád bych je chtěl teď všechny vyplatit. A chtěl bych být v klidu. Byl bych velice rád za pomoc, kdyby jste mi... .

Jméno:

Jindřich Himl

Částka:

1000000 Kč

Datum zveřejnění:

22.10.2013

Půjčka na vyplacení dluhů po bývalém přítelkyni

Dostal jsem se, díky bývalé přítelkyni, do exekucí. Je to začarovaný kruh, než neustále nestíhat splácet, opožďovat se se splátkami a nemít ani na běžné výdaje. A nezbývá mi nic, než to zkusit takhle. Stálý příjem samozř... .

Jméno:

Petr Baumruk

Částka:

250000 Kč

Datum zveřejnění:

23.10.2013

Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace