Expres Rychlá Půjčka - Bez Registru a Doložení Příjmu Plzeň

Expres půjčka je zde pro klienty, kteří potřebují finance okamžitě. Nemají čas čekat na běžně dlouhý proces schvalování a doručování hotovosti. Díky svým parametrům dokáže poskytnout peníze ve výši 5 000 Kč až 40 000 Kč do dvou dnů. Rozmanitější jsou podmínky, kdy ke každému parametru existuje několik alternativ. V případě žádosti lze vyplnit online formulář, nebo zvolit cestu pomocí SMS. Každá z verzí má jiné maximální limity úvěru. Z hlediska doručení žádaného obnosu lze vybrat mezi zasláním na osobní účet, složenkou do vaší schránky nebo až k vám domů. Splácení u malých částek probíhá jednorázově. U vyšších je možnost rozložení do více termínů. Roční percentuální sazba nákladů se odvíjí od přesné specifikace a služeb, které si sjednáte. Proto jistě velmi oceníte živý kontakt s operátorem, který vás před schválení provede všemi úskalími a společně naleznete nejlepší volbu právě pro vás. Z hlediska registru a příjmů je expres rychlá půjčka velmi benevolentní. Ve výsledku se tedy jedná o velmi dobrou volbu, pokud peníze potřebujete ihned a nemáte čas čekat. Právě z tohoto důvodu je u klientů v časové tísni oblíbeným a velmi často voleným finančním produktem.

  • bez registru - žadatelé o peníze nejsou ověřování v registru
  • bez příjmu - není podmínkou doložení platu nebo jiných příjmů
  • expres vyřízení - zpětné zavolání během hodiny, ověření a schválení
  • rychlé doručení - peníze můžete mít k volnému použití do 5 dnů
  • Praha, Brno, Plzeň, Ostrava - pobočky rozmístěny po celé České republice
  • online vyřízení - veškeré náležitosti lze vyřídit přes počítat a internet
  • možno na bankovní účet - můžete si nechat finanční obnos zaslat na účet
  • možno hotovostně - případně si peníze převzít i osobně do rukou
  • bez poplatků - není účtován poplatek za schválení nebo vyřízení
  • bez volání - nikam nevoláte, neplatíte za telefonní hovory, vše na nás

Způsoby sjednání expres půjčky

V první řadě se zde musíte porozhlídnout a najít tu pravou právě pro vás. Následně se budou nabízet dvě možnosti - odeslání online formuláře, který bude přímo u nabídky nebo případně odeslání SMS zprávy na uvedené číslo. Oba dva postupy mají stejný následující krok. Kontaktuje vás operátor. Ten si potvrdí váš zájem a provede vás celým procesem. V případě, že budete schváleni, domluvíte se i na dalším postupu při podpisu smlouvy a způsobu zaslání žádané finanční částky. Velikou výhodou tohoto postupu je, že klient nemusí nikam volat. Veškeré náklady na vyřizování a sjednání jdou na nebankovní společnost.

Podmínky, které musím splnit pro rychlou půjčku

V prvé řadě je zde zákonem daná podmínka - je třeba být starší 18 let a být způsobilý k právním úkonům. Musíte být občanem České republiky a mít zde i trvalý pobyt. Je třeba mít nějaký zdroj příjmů - ať již se jedná například o plat ze zaměstnání, výdělky z podnikání, mateřskou dovolenou nebo pro seniory důchod. Podmínky jsou v tomto aspektu velmi benevolentní. Jen je třeba mít nějaký zdroj, ze kterého budou pokryty splátky. Při podpisu nebo předání musíte dokázat vaši totožnost minimálně dvěma doklady. Například občanským průkazem a kartičkou pojišťovny. Fotokopie není nutné dokládat. Stačí je jen ukázat před předáním.

Kolik si můžete půjčit a jak jsou peníze kryty

Jak již bylo řečeno, nabízí se finance v rozmezí 5 000 Kč až 40 000 Kč. V případě žádaných částek do 15 000 Kč se podepíše jednoduchá smlouva, ve které uvedete, že jste dané peníze převzali a jakou celkovou částku budete muset vrátit. Stejně tak je zde uveden i datum splatnosti - probíhá jednorázově. To znamená, že v rámci 10, 15, 20 nebo 30 dnů veškeré peníze splatíte. U vyšších objemů nad 15 000 je vše zajištěno směnkou. Obsahuje vaše údaje, podpis a celkovou splatnou částku. Zde je možno zvolit delší období splátek (1 až 12 měsíců). Úroková sazba se pohybuje v rozmezí 15,6% p.a. až 36,89% p.a. Vždy záleží na výši a době splatnosti.

Na bankovní účet

Někteří klienti si žádají peníze doručit na svůj osobní účet. Zde ovšem není garantováno expres vyřízení. Do transakce vstupuje prostředník, banka. V případě stejných bankovních ústavů je platba provedena okamžitě (mBank, AXA, Air Bank). Pokud se jedná o jinou společnost, bude celý převod trval minimálně do druhého dne. Při domluvě předání je nutno zvážit i tento aspekt. Jak rychle a jak nutně peníze potřebujete. Zda-li si můžete dovolit čekat na bankovní transakci.

Proč je zde vyšší RPSN

Mnoho klientů zaujme vyšší RPSN, které se ze zákona musí uvádět. A je vyšší zejména u malých částek. Je si třeba uvědomit jeden fakt - RSPN udává úroky za celý rok. Tedy za dvanáct měsíců. U úvěrů do 15 000 Kč je ovšem maximální doba splatnosti jeden měsíc - tedy je nutno celkové RPSN dělit dvanácti. Zákon bohužel neumožňuje uvádět měsíční procentuální sazbu nákladů. Z důvodu, aby všichni poskytovatelé uváděli jednotné měřítko pro své klienty. Z tohoto důvodu je u expres rychlé půjčky do jednoho měsíce vyšší sazba.

Nyní si již stačí jen vybrat tu pravou verzi právě pro vás a zažádat.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace