SMS Půjčka Ihned na Bankovním Účtě - Ještě Dnes

SMS půjčka je zde pro řešení nenadálého nedostatku peněz těsně před výplatou. Díky velmi rychlému sjednání, vyřízení i odeslání můžete mít patřičný obnos takřka ihned na bankovním účtě. Princip je velmi jednoduchý. Nejprve je si zde třeba vybrat patřičný typ. A to jak podle vámi potřebné sumy, tak i podle zhodnocení jednotlivých RPSN. Následně zašlete SMS zprávu se svým kontaktem a výší požadovaného obnosu. Tím vaše starosti končí. Peníze je možno převést díky novým procesům v bankovních účtech téměř ihned. Rychlost ovšem není jediným výhodným parametrem. Nabízejí se peníze od 500 Kč do 10 000 Kč, kde si každý klient může přesně určit potřebné peníze. Zaokrouhleno na sto koruny. Způsob doručení je pro rychlost a jednoduchost jediný - převodem. Pro splátku se naopak nabízí možností víc. Jelikož se jedná o maximálně deset tisíc korun, není podmínka zástavy ani ručitele. Není zde ani podmínka registru nebo platu. Podmínky jsou spíše všeobecné. Je třeba ovšem pamatovat i na urovnání svého dluhu. To probíhá jednorázově do maximálně třiceti dnů. Tento termín není možno prodloužit ani odložit. Svojí výší, podmínkami i rychlostí lze doporučit především před výplatou. Naopak není vhodná pro financování vybavení domácnosti (televize, pračka) nebo zážitky (dovolená, výlety). Klientům striktně doporučujeme dané peníze využít jen na pokrytí nejnutnějších výdajů.

  • vyřízení přes SMS - nemusíte se dostavit na pobočku ani telefonovat
  • na bankovní účet - vše je vyřešeno přes internet a převodem na váš účet
  • ještě dnes - vše vyřídíme ještě dnes, peníze na váš účet do dvou dnů
  • malé obnosy - neručíte svým ani rodinným majetkem
  • kontaktujeme ihned - na nic nečekáte, ihned mluvíme o podrobnostech
  • sms půjčka - ideální řešení před výplatou na krátký čas
  • bez podvodů - není nutný poplatek, nemusíte nikam volat
  • nedokázání příjmů - nedokazujete svůj plat nebo příjem
  • ověřeno klienty - půjčka je na trhu již více než 10 let

SMS rychlé řešení do výplaty

SMS půjčka řeší problém co dělat, pokud nemáte na konci měsíce peníze. Případně se ocitnete v situaci, kdy jste museli uhradit neodkladný výdaj. K dispozici na výběr máte obnosy od minimální hranice 500 Kč do 10000 Kč se zaokrouhlením na celé sto koruny. Doporučujeme ovšem zaokrouhlovat na tisíci koruny. Peníze je nutno vrátit nejpozději do 30 dnů. Naprostá většina vrací ihned, jakmile jim zaměstnavatel zašle výplatu. Či obdrží peníze z jiné zdroje. RPSN se pohybuje od 48,7% p.a. do 68,9% p.a. Více se o tomto parametru dočtete v posledním odstavci. Nevyhovuje-li vám maximální výše, SMS půjčka více nenabízí - musíte sáhnout po půjčce na směnku, kde je k dispozici limit až 50 000 Kč bez nutnosti zástavy majetku. Celý proces je velmi snadný. Nejprve si zde naleznete konkrétní typ, který požadujete. U něj bude telefonní číslo. Na něj odešlete SMS zprávu ve formě [SMS_PUJC] [jmeno a prijmeni] [bydliste] [castka]. Před odesláním ověřte, že se skutečně jedná o číslo pro odeslání SMS a ne o kontaktní telefon. Ihned se vám ozve zástupce. Proběhne ověření. Vy se můžete zeptat na všechny konkrétní podmínky a vyžádat si další doplňují informace. Hovor neplatíte. V případě, že úspěšně splňujete veškeré jednotlivé body podmínek, bude s vámi dohodnuto podepsání smlouvy o půjčení peněz a způsob jejich předání. Vše probíhá velmi rychle a s co nejméně papírováním.

Co je třeba splnit pro schválení

Je nutno odeslat SMS zprávu. Potvrdit vaši žádost našemu zástupci. Zároveň musíte být občan ČR starší 18 let a způsobilý k právním úkonům. Trvalým pobytem na českém území. Není prověřován CEDR ani nedokládáte výplatní pásku nebo daňová přiznání. Neplatíte za před-schválení ani poskytnutí. Jediné peníze, které uhradíte navíc, budou úroky. pro podpis smlouvy musíte mít dva doklady, minimálně jeden musí mít vaši fotografii. Nejlepší je tedy kombinace občanského průkazu a kartičky pojišťovny. Nebo řidičského průkazu, pasu či rodného listu. Je nutno mít měsíční příjem alespoň v nějaké formě. Např. formou důchodu od státu, nebo příspěvků pro maminky na MD. Nejideálnější je být zaměstnancem. Není to ovšem podmínkou. Nemůžete si půjčit, pokud nám již dlužíte. Nejprve je třeba dorovnat první úvěr. Až následně je možné odeslat další žádost o SMS půjčku.

Na bankovní účet nebo i osobně

Pokud si zvolíte výplatu na svůj osobní bankovní účet, není možné garantovat rychlost. V rámci jedné banky dochází k přepisu peněz okamžitě. U dvou různých společností je minimální doba jeden den. Tj. pokud zadáte převod dnes, nejdříve zítra ráno bude adresátovi daná částka připsána. Jelikož se do procesu vkládá prostředník, banka, není možné garantovat okamžitou rychlost, stejně jako u osobního předání. Druhým možným způsobem je osobní schůzka. Na ní vám budou předloženy veškeré podklady. Po důkladném přečtení je podepíšete a na ruku vám bude vyplacen žádaný obnos. Je se nutno prokázat doklady - viz. podmínky poskytnutí.

Vyšší RPSN a jeho důvod

Jistě jste si povšimli, že uváděné úroky jsou vyšší, než je zvykem u nebankovních půjček. jedná se jen o optický klam. Dle zákona je třeba uvádět RPSN - roční procentuelní sazbu nákladů. Celá záhada je ukryta právě ve slově "roční". Náklady na tento typ financí jsou uváděny za celý rok. Vy je ovšem obdržíte maximálně na jeden měsíc. Poté je vrátíte. Proto je třeba tyto náklady přepočítat i na tento jednotlivý měsíc. Tedy celková uváděná procenta vydělit dvanácti. Tento typ úroků je uváděn, aby klienti mohli lépe srovnávat jednotlivé nebankovní (i SMS) půjčky. A právě u krátkodobých úvěrů se nejedná o nejideálnější řešení.

Budete spokojeni. Jako tisíce klientů, kteří využili této možnosti získat peníze před vámi.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace