Půjčky Bez Volání na 900 - Ještě Dnes Bez Poplatků

S půjčkou bez volání na telefonní číslo 900 (a jiná drahá placená čísla) nemusíte platit za sjednání a poskytnutí úvěru. Veškeré náležitosti jsou dohodnuty přes internet (vyplněním formuláře). Stačí si vybrat vhodnou verzi pro vás a zažádat online. Neplatíte za spojení. Neplatíte za zprostředkování. Peníze jsou vám při úspěšném schválení co nejrychleji doručeny do vaší banky na osobní účet. Jelikož se jedná o nebankovní půjčku bez volání 900, není ověřován bankovní registr dlužníků. Je ovšem nutné být občanem České republiky, být starší 18 let a být držitelem platného občanského průkazu. Díky nebankovnímu produktu můžete tak mít z minulosti libovolný zápis v registru a peníze vám budou poskytnuty. Nabízená částka se pohybuje v rozmezí 2 000 Kč až 25 000 Kč. Ve zmíněném rozmezí se můžete sami rozmyslet, jak vysoký úvěr potřebujete. Převyšuje-li vaše poptávka maximální částku, můžete zvolit jeden z jiných nabízených produktů. Za veškeré zde zmíněné a umístěné nabídky nejsou účtovány peníze za schválení, před-schválení nebo zpracování. A především i komunikace je zdarma. O finance požádáte přes internet. Vzápětí vás kontaktuje operátorka (zdarma) pro ověření vaší nabídky a sdělení doplňujících informací. Vzápětí je kompletní formulář posunut ke schvalovacímu procesu. O jeho výsledku jste informováni (bezplatně) a v případě zájmu je vše potvrzeno a co nejrychleji vyřízeno - nejpozději do následujícího pracovního dne. Požádejte ještě dnes, nejlépe ihned.

  • neplatíte poplatky - nemusíte nikam volat
  • vyřízení online - vše lze sjednat online
  • ne předem - nejsou účtovány peníze za vyřízení
  • bez registru - nebankovní, není kontrolován registr
  • 2 000 Kč - 25 000 Kč - možnost volby dle potřeb
  • nebankovní - mírně vyšší úrok než u banky
  • kopie OP - je nutno doložit kopii občanského průkazu
  • občan ČR - musíte mít české občanství
  • starší 18 let - půjčka pouze pro plnoleté

V čem spočívá volání 900

U některých nabízených půjček je nutno nejdříve poskytovatele kontaktovat skrz telefonický rozhovor. Ten směřuje na číslo začínající 900. Tyto čísla jsou ovšem placená za každou minutu, zpravidla od 90 Kč do 120 Kč za minutu. Cílem poskytovatele není poskytnout vám půjčku, ale udržet vás co nejdéle na telefonu. Rozhovor se tak může protáhnout na dlouhé desítky minut.

Celkový účet za telefon tak přesáhne za jeden telefonát i 2000 Kč. A peníze nezískáte.

Rychlost schválení - poskytnutí - zaslání

Peníze jsou posílány na váš osobní bankovní účet. V případě, že máte účet u stejné společnosti, je půjčka bez volání připsána téměř okamžitě. V případě jiných institucí je operace provedena následující pracovní den ráno - zpravidla okolo 9:00.

Bezpečné sjednání - žádejte online

Jednou z nejbezpečnějších metod sjednání úvěru je podání žádosti přes online formulář. Nejsou zde účtovány finance za připojení, za sjednání ani telefonování. Stačí si vybrat jednu z nabízených verzí půjčky bez volání 900 a kliknout na ni. Následně se vám zobrazí formulář k vyplnění. Je nutno zadat vaše jméno, adresu, výši požadované částky a zda-li jste zapsání v centrálním registru dlužníků.

Následně vás bude kontaktovat operátorka, která s vámi postupně projde celou žádost. Ta je poté předána ke schválení. V případě její schválení je již vše nachystáno a připraveno. Úplně posledním krokem (kontaktujeme vás) je zaslání kopie vašeho občanského průkazu a sdělení vašeho bankovního účtu.

Občanský průkaz a číslo účtu je požadováno až pouze v případě úspěšného schválení. Nemusíte se tak bát vybrat si jednu z verzí a vyplnit jednoduchý formulář. Na ostatních formalitách se domluvíme osobně. Čím dříve požádáte, tím dříve vaše peníze obdržíte.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace