Půjčka na Směnku na Ruku - Rychlá v Hotovosti

Existují dvě základní varianty rychlé půjčky. Nejznámější je SMS půjčka - zde se ovšem dosahuje jen na menší částky od 500 Kč do 10 000 Kč. Druhou možností je krytí směnkou. V tomto případě je k dispozici obnos až do 50 000 Kč. A přitom si zachovává svoji rychlost poskytnutí, vyplacení na ruku a jednoduše splnitelné podmínky. Není nutná zástava, registr ani plat. Směnka sama o sobě je výhodnějším dokumentem než smlouva. A to především stručností. Neskrýváme tak žádné poplatky, sankce či podmínky. Vše se vejde na jednu polovinu běžné stránky a ta obsahuje jen ty nejzákladnější informace. Minimální částka, o kterou lze zažádat, je stanovena na 10 000 Kč. Pro menší obnosy je vhodnější sáhnout po předchozí jmenované možnosti. Maximální poskytovaný úvěr je 50 000 Kč. S rozložením mezi 1 až 12 měsíců. Roční úroková sazba se pohybuje mezi 18,7% p.a. až 26,12% p.a. Je tedy mírně vyšší než u bankovních společností. To je vykoupeno velmi benevolentními parametry a rychlostí, s jakou lze celou transakci provést. Od podání online formuláře až po vyplacení na ruku. Úvěr na směnku je zcela bez-účelový a nemusíte dokládat vynaložení prostředků. Nabízí se použití na rekonstrukci domácnosti, uhrazení nutných výdajů, koupi dárků pro své blízké či příjemné chvíle na dovolené, které byste si bez tohoto finančního produktu, půjčky na směnku na ruku, nemohli ihned dovolit.

  • na směnku - jednoduchý, stručný a jasný dokument bez skrytých podmínek
  • v hotovosti - nečeká se na uskutečnění bankovního převodu
  • na ruku - můžete si nechat veškeré podklady, smlouvu a peníze nechat doručit až k vám
  • bez ručení - na směnce se neručí vaší domácností nebo osobním majetkem
  • ne registr - můžete mít zápis v CEDR, nebudete dotazováni
  • ne poplatky - je nutné platit jen úroky, ne žádné sankce nebo penále
  • ne 900 - netelefonujete na drahá čísla, telefonujeme my vám
  • nízké úroky - vyberete-li si účelovou formu, značně se sníží úroky
  • možno účelově - při žádosti je možno zažádat o účelové vynaložení financí
  • předčasné splacení - je naprosto zdarma, kdykoliv se pro něj rozhodnete

Zajištění půjčky směnkou

Půjčka je zajištěna podepsáním směnky. Jedná se o velmi výhodné řešení. Především pro jednoduchost a rychlost. Obsahuje jen vaše kontaktní informace, celkovou částku úvěru včetně úroků a datum splatnosti. Pro klienty je tak velmi snadné se v nich vyznat. Navíc zde ani nevznikají žádné možnosti pro skryté poplatky nebo sankce. Samozřejmostí je, že nejsou účtovány žádné peníze za konzultaci, zprostředkování nebo schválení. Platíte skutečně jen čistý úrok. Peníze je možné kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Na druhou stranu je třeba peníze vrátit do daného data. Směnka neukládá žádné sankce za přetažení termínu. Dle českých zákonů je ovšem v takovém případě suma úročena sazbou 6% p.a.

Podmínky a výše peněz

Věk nad 18 let, trvalý pobyt v ČR a dva doklady. To je vše, co se žádá. Naopak nejsou žádány dokumenty o vašem platu nebo daňové účetnictví v případě podnikatelů (OSVČ). Nejsou porovnávány záznamy s údaji žadatelů. A není nutno ručit. Celkově si může každý žadatel vybírat ve finančních částkách v rozmezí 10 000 Kč až 50 000 Kč. A to s úrokovou sazbou 18,7% p.a. až 26,12% p.a. Celkové rozložení je prováděno od 1 měsíce (10 000 Kč) až do maximálních možných 12 měsíců (až do 50 000 Kč). Celá transakce je zajištěna podepsáním směnky. Předání půjčky je realizováno osobně, kdy obdržíte přímo hotovost. Zaslání na bankovní účet není možné právě díky velmi dlouhým prostojům při převodu peněz.

Vyplacení na ruku v hotovosti

Celý finanční obnos je vyplácen v hotovosti. V první řadě je si nutno zde vybrat typ úvěru, který nejlépe reflektuje vaše požadavky. Prvním krokem vždy je filtrování dle maximální částky. Následně lze porovnat jednotlivé typy dle nabízené úrokové sazby. Velikou výhodu získáte, rozhodnete-li se pro účelovou formu. Tedy budete-li ze získaných peněz financovat konkrétní projekt jako je oprava či rekonstrukce domácnosti nebo koupi nového automobilu.

Poté stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Budete kontaktováni zástupcem, se kterým naleznete nejvýhodnější podmínky na základě vašich měsíčních příjmů, výdajů a potřebné částky. Je nutné osobní setkání. Na ní prokážete, že jste starší 18 let a doloží svoji totožnost dvěma doklady. Po podpisu směnky získáváte peníze ihned na ruku (v hotovosti).

Splácení dle podepsaných podmínek

Na směnce je udána její splatnost. Ve stanoveném datu (nebo datech) je nutno vrátit stanovené sumy. V případě půjček do 10 000 Kč je sjednána jednorázová splátka. Vše se platí následující měsíc do 31 dnů. U vyšších částek (až do 50 000 Kč) je vše rozloženo do delšího časového období. V určených datech musíte zaslat skrz svůj bankovní účet, formou složenky nebo vložením na účet splátku. Odložení nebo prodloužení není možné. Je třeba dodržet dohodnuté podmínky.

Jistě budete spokojeni, jako tisíce úspěšných žadatelů před vámi.

Poptávky & Nabídky:
inzerce půjček zdarma
Prolistujte si nebankovní nabídky:
Logo společnosti
Co Vám nabízí:
Co požaduje:
sjednat půjčku
Nevyhovuje Vám? Nalistujte si jinou půjčku.
Inzerce půjček zdarma - maskot
Podívejte se do inzerce půjček na nabídky a poptávky
Formulář půjčky
Vyplňte 1 formulář, my požádáme všech 17 českých nebankovních firem, sdělíme výsledek

Bleskové půjčky (2009 - 2023) www.BleskovePujcky.cz

Provozovatel & správa webu: Kontaktní informace